12 FAMILIEBERICHTEN Maria van Harn-Mol OVERLEDEN Johannes Prenen Jan Hans Dieleman Hans Dieleman Mare d'Hont Vally Polfliet Hans Dieleman Hans Dieleman Hans Dieleman Hans Dieleman Hans Dieleman Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Marc was een fijne collega, die altijd voor iedereen klaar stond. We zullen hem missen. We wensen de familie en nabestaanden veel sterkte toe. Directie en collega's Simons Bouwgroep B.V. Bedroefd geven wij kennis dat, na een arbeidzaam leven, rustig van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootoma weduwe van Pieter van Harn Nisse, 18 oktober 1928 Kattendijke, 19 juli 2021 Kattendijke: Hans Emma en Hendry Rowan, Danique, Sven Bart en Monique Dana, Eva Willemijn Kattendijke: Jan en Jessica Alyzza en Pieter Correspondentieadres: Zuidweg 25, 4474 NE Kattendijke De dienst van Woord en Gebed vindt in besloten kring plaats. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Nisse omstreeks 12.00 uur. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar ook dankbaar hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa, opa, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Hulst, 7 maart 1944 t Hulst, 15 juli 2021 Hulst: Vally Hulst: Karin en Patrick Sanne en Joost Dennis en Rachella Hulst: Jan-Frederik en Madeion llya Jayden Félien familie Prenen familie Polfliet Nieuweweg38,4561 BM Hulst De afscheidsdienst wordt in verband met alle geldende maatregelen in besloten kring gehouden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Onze lieve zoon, broer en oom Gisteren nog zo vol levenslust en plannen. En vandaag, vandaag blijft het stil.. Zo onwerkelijk. Nooit meer hier, maar voor altijd in ons hart. Pa en Gerda Eric en Marianne Anneke en Ko - in herinnering - Cris en Jornt Neven en nichten Lieve Iris en Sanne, wij zijn er voor jullie. Onze alles, onze rots Lieve papa, we maken je trots! Jouw meisjes Oneindig geliefd, maar veel te vroeg moeten wij nu verder zonder jou in de leeftijd van 62 jaar. Iris en Joey Jaylen, Danté, Mia Sanne en Reinout Cecile Johan Dieleman en Gerda familie Dieleman familie Coers 18 juli 2021 Correspondentieadressen: Iris: Axelsestraat 23, 4537 AB Temeuzen Sanne: Vincent van Goghstraat 32,4532 GR Temeuzen Donderdag 22 juli is ervan 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid van Hans te nemen in uitvaart centrum 'De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 23 juli om 10.30 uur. U kunt via de livestream de dienst met ons mee volgen. Graag een e-mail sturen naar: info@deridder-uitvaart.nl U krijgt dan de inloggegevens toegestuurd. Met veel verdriet hebben wij totaal onverwacht en veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager, vriend en oom Wij koesteren alle fijne momenten die we samen hebben gehad. Je zorgzaamheid, warmte, grapjes, mooie verhalen en trouwe vriendschap zullen we ontzettend missen. We zullen er altijd zijn voor Iris en Sanne. Riet en Lex-fr Frederique en Ruud Lotte, Esmee, Thijs~fc en Fiene Cecile en Arnold Ody en Jeroen Sander en Dav/d Suzanne en Maarten Lieke en Jens dinsdag 20 juli 2021 ZV Wij zijn diep geschokt en enorm bedroefd door het volkomen onverwachte overlijden van onze zeer goede vriend Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies Frans en Jolanda van den Hemel onwerkelijk, niet te bevatte*. We zul/en je tuieren. nge/o 8c Ingrid Nooit meer zondag 9 uur Nooit meer een appeltaartje in Sluis Nooit meer een tripel achteraf Nooit meer Altijd in onze gedachten, Je fietsmaatjes Ronald, Marty en Pascal Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotse overlijden van ons oud lid en vader van Iris en Sanne. Hans was actief als speler, coach, trainer, arbiter en trotse vader langs de lijn. Ook nu konden we nog een beroep op hem doen als vrijwilliger. Wij wensen Iris, Sanne en alle nabestaanden enorm veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van Mixed Hockey Club Olympia Wij zijn enorm geschokt door het plotselinge overlijden van onze oud teamgenoot, trotse opa en vader van Iris en Sanne. Wij wensen Iris, Sanne en alle nabestaanden veel sterkte met dit enorme verlies. Alle Veteranen en Oud-Veteranen van Mixed Hockey Club Olympia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60