FAMILIEBERICHTEN 13 Stan Vermeule Stan Vermeule José Vonk Paulus Hendrik Schop -Paul- José Vonk Nilles Pruijmboom Nilles "Pruim" Onverwachts is overleden, mijn geliefde schoonzoon Nilles Pruijmboom Nilles, bedankt voor alles! Henk Marijs Lieve opa, we gaan je missen! Stan Vermeule COLOFON Familieberichten pzc.nl/familieberichten dinsdag 20 juli 2021 PM José is niet meer, we zullen haar en haar humor missen. We blijven achter vol bewondering voor hoe ze omging met haar laatste weken. We wensen Bert veel sterkte met dit verlies. Willem en Liesbeth Piet en Jobien Kees en Cobi Ria Jan en Martine Mieke en René (in herinnering) Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Wij herinneren hem als een harde werker, altijd behulpzaam en zullen zijn droge humor enorm missen. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Bart Wendy Leonard Mirte Raymond Lenette Kees Samantha Leo Marja Marwin Verlies brengt aan het licht Wat voor ons van waarde is Dankbaarheid droogt de tranen Voor wie ik zo mis We gaan je humor, belangstelling en aanwezigheid enorm missen. Wij wensen Janneke en Ashley, Pierre en Hermien, Miranda en verdere nabestaanden veel sterkte toe. Wilbert Natalie Arjan Anne-Wil Gilbert Andrea is er niet meer. 24 december 1953 13 juli 2021 Bert Stevens Cor van Pul Kim en René Bathseweg 9,4411 BA Rilland De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Liefs, Bram en Rob Wij staan niet altijd stil bij het woord 'samen', maar het is een groot gemis als 'samen' uit jouw leven is. Met pijn in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Ovezande, 17 november 1949 t Heinkenszand, 17 juli 2021 Correspondentieadres: Wouwhof 11,4451 DA Heinkenszand Coby Vermeule-van der Male Martin Bram, Rob Marjolein Volgens de wens van Stan vindt de crematieplechtigheid plaats in besloten kring, Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van SVRZ ThuisZorg en huisarts Huissoon voor de liefdevolte verzorging. Voorgoed uit ons midden, maar niet uit ons hart. Met verdriet nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom Wij wensen Coby, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Corrie en Arjen de Boer-Vermeule Arjen en Mariëlle Ellen t Kapelle, 17 juli 2021 Het mooie van herinneringen is dat Niemand ze van je afkan nemen Want ze zitten voor altijd in je hart. Bedroefd zijn we door het overlijden van We koesteren de gedachten aan onze jarenlange vriendschap. Bedankt Stan! We wensen Cobi, de kinderen en kleinkinderen sterkte met dit grote verlies. 's HeerenhoekJaap en Jacqueline van 't Westende OvezandeArjan en Els Rijk Sven, Irah Heere HEERE, Gij -weet het Ezechiël 37:3 Bedroefd delen wij u mede dat de Heere van ons heeft weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde man en onze lieve vader en opa Oud-Beijerland, 9 augustus 1949 's-Heer Hendrikskinderen, 16 juli 2021 's-Heer Hendrikskinderen: L. Schop-Witte Oud-Beijerland: Petra en Gert Henk Marit Ter Aar: Annet en Peter Janne Arinda Goes: Anita Emmy Scherpenisse: Lia en Wim Rosalie en Comé Mario en Antoinette Iris en John Kortgene: Gert-Jan en Cora Adinda en Dave Onze dank gaat uit naar allen die hem met zorg hebben omringd. Jacoba van Beierenstraat 35 4472 BA 's-Heer Hendrikskinderen Wij stellen het op prijs om uw condoleances schriftelijk te ontvangen. De rouwdienst zal vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt D.V. de dienst volgen op donderdag 22 juli vanaf 10.45 uur via de livestream op www.uitvaartzorgcentrum.nl. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Goes. Geen bloemen. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41