Y 12 FAMILIEBERICHTEN Henk Boone Henk Boone O Maria van Harn-Mol Anthonie Jacobus de Haze OVERLEDEN Wilhelmina Blankenburgh - de Kok Wij zijn erg verdrietig dat Henk onze man, vader, schoonvader en opa is overleden. En dat zo kort na het overlijden van Judith. Hendrik Johannes Middelburg Vlissingen 27 mei 1945 17 juli 2021 Corrie Boone-van den Berg Mark Boone en Esther de Schipper Sasha en Xander Kim en Anouk Judith Boone in liefdevolle herinnering en Anton Beerens Merel Correspondentieadres: Walcherseweg 187 4334 NA Middelburg De uitvaartdienst wordt gehouden in besloten kring. V v Wij zijn verdrietig nu onze broer, zwager en oom is overleden. Hans en Elly Wim in liefdevolle herinnering Marijke en Aak Rita en Joop Neven en nichten Wij wensen Corrie, Mark en Esther, Anton en de kleinkinderen van Henk en Corrie veel sterkte toe. Amen, kom Heer Jezus! Openbaring 22: 20b Verdrietig, maar vooral dankbaar zijn wij dat onze lieve en zorgzame moeder, oma en omi vol vertrouwen naar haar Vader is gegaan. Ze is vredig ingeslapen. Door haar geloofsvertrouwen en zorgzaamheid heeft zij veel voor ons mogen betekenen. Wilhelmina Blankenburgh - de Kok (Ina) weduwe van Jan Marinus Blankenburgh Nieuwdorp, 4 september 1933 Goes, 17 juli 2021 Kitty en Jacques van Hartingsveldt Ankie en Olivier Boot Jan en Marleen Blankenburgh Mariëtöe en John van den Berge kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westerscheldeplein 52, 4335 NL Middelburg of marjohn@zeelandnet.nl. Vanwege de maatregelen kunnen wij u helaas niet uitnodigen om de rouwdienst en de begrafenis persoonlijk bij te wonen. We nodigen u uit om de rouwdienst, die wordt gehouden op D.V. vrijdag 23 juli om 10.30 uur in de Kruiskerk in Middelburg te volgen via: www.kruiskerk-middelburg.nl/live en aansluitend ook de begrafenis via www.begrafenisverzorging-poppe.nl. "Als iets liejsje verlaat, Blijft de liefde over". Ina Blankenburgh-de Kok Onze schoonzus, onze tante Ina, Van ons allemaal! Loet en Corry t Blankenburgh Carla en Rob Marco en Mitra Anda en Tom Laurina en Jurgen Marianne en Eddy Wim en Tannie Blankenburgh Caroline en Pieterjan Ruud en Laura Piet Blankenburgh Juan en Ingrid Rian Karien en Ron Achterneven en -nichten. Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze broer en zwager Anton Rie en Adri Kortgene Christiaan Willem van der Harst Wim Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze broer zwager en oom Wim van der Harst Wij herdenken hem in liefde en respect. Annie en Jan Tina en Koos Nel en Leen Maarten en Ria Piet en Tini Neven en nichten Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne zwager en oom Wim v.d. Harst Bram en Addy Jos Nel Lenie en Cor Annemarie en Peter Paul en Monique Bart Nichtje en neven Wij wensen Paula en de kinderen heel veel sterkte. Bedroefd geven wij kennis dat, na een arbeidzaam leven, rustig van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootoma weduwe van Pieter van Harn Nisse, 18 oktober 1928 Kattendijke, 19 juli 2021 Kattendijke: Hans Emma en Hendry Rowan, Danique, Sven Bart en Monique Dana, Eva Willemijn Kattendijke: Jan en Jessica Alyzza en Pieter Correspondentieadres: Zuidweg 25, 4474 NE Kattendijke De dienst van Woord en Gebed vindt in besloten kring plaats. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Nisse omstreeks 12.00 uur. "Ik heb U bij Uw naam geroepen, gij zijt Mijn!" Met droefheid maar met bijzondere dankbaarheid en liefdevollle zorg en medeleven hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 87 jaar. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe in deze droeve tijd. Lewedorp: Bram en Suus de Kok - de Buck Serooskerke: Leny de Kok - Kasse St.Thomas (Canada): Riet Louws - de Kok London (Canada): Adri de Kok met allen die ons zijn voorgegaan en wij liefdevol herdenken. neven en nichten 17 juli 2021 dinsdag 20 juli 2021 PM Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn, datje nooit meer bij ons zult zijn. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet nu wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa In de leeftijd van 77 jaar Yerseke, 25 maart 1944 t Vlissingen, 17 juli 2021 Paula Marcel Sem Angelique en Marcel Lillyf* Correspondentieadres: Van Raaltestraat 19 4384 GB Vlissingen In verband met de corona-maatregelen vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis Picassoplein, woning 2, voor de liefdevolle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40