M f 18 FAMILIEBERICHTEN Corrie Baronner - Krijgsman Adri Polderdijk-Walhout Adri Polderdijk-Walhout Mary Josephine Geldof - Troy Johanna Maria de Pagter-Geljon Jo Hartverwarmend was uw belangstelling bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en opperoma Uw handdruk, uw brief, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen hebben ons bijzonder goed gedaan. Onze oprechte dank daarvoor. Inez, Margriet, Jan en Willeke, Henriette en Hans, Hilde en Jeannot, klein- en achterkleinkinderen. Middelburg, juli 2021 DANKBETUIGING Peter Bruijnooge Een hand, een woord, een gebaar doet zo goed, als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Maar in gedachten zal ze altijd bij ons zijn. Voor uw kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken, maar ook uw aanwezigheid bij het afscheid van willen wij u hartelijk danken. Jack Geldof kinderen en kleinkinderen Miep en Cor Huiszoon - den Hollander zaterdag 17 juli 2021 PM Na een lang en mooi leven is onze lieve en betrokken moeder, oma en omi rustig ingeslapen 18 januari 1923 1 14 juli 2021 - T* Gerrit de Ragter (t 1994) Leny en Hans Jelmer en Lydia, Wieger, Morris, Midas Jorrit en Martine, Olivier, Saar Marit en Wouter, Merel, Joost Correspondentieadres: FamilieTuinhof, Noordweg 188, 4333 GM Middelburg. vV De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie vindt in familiekring plaats. Met verdriet in ons hart laten wij u weten datAdri rustig in haar slaap is overleden. Door de invloed van haarziekte van dementie en Parkinson leefde zij in een wereld die onbereikbaar was voor anderen. Voor haar omgeving was dat moeilijk, maar we hebben gezien wat deze ziekte met haar deed en daarom is het goed zo. weduwe van Kees Polderdijk I I A Hk I m A IA AAA AA All O ^7 AA AA A. I I H i i I H einkenszand, 27 april 1941 t Goes, 14 juli 2021 Kortgene: Richard en Corien Polderdijk-Boei Correspondentieadres: Provincialeweg4,4484 NG Kortgene Vanwege de huidige situatie vindt de begrafenis plaats in besloten kring. Onze dank en waardering gaat uit naar de medewerkers van Zorggroep Ter Weel, Schenge 5, voor de jarenlange liefdevolle verzorging. We zijn verdrietig omdat we afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Een leven vervliegt..... de herinnering blijft We wensen Richard en Corien veel sterkte Jaap (in herinnering) en Leida Walhout-van Boven Edwin en Marike Femke, Thom Bianca Quintin, Celena Magda en Wim Roelse-Walhout (beiden in herinnering) Ingrid en Joy Kimberley en Gijs, Ashley en Jordao Yvonne en Roy Jordy, Cheyenne Marleen en Daan Gabriëlse-Walhout Astrid en Sjoerd Eef, Ivar Ellen en Sebastiaan Wij willen graag iedereen bedanken voor de vele kaarten, prachtige bloemen, mooie woorden en alle hartverwarmende belangstelling bij het afscheid nemen van Het geeft ons een warm gevoel om te weten dat Peter erg geliefd was en iets heeft achtergelaten in vele harten. Bedankt voor dit alles. Harma, Jochem, Justin, partners en kleinkinderen Het is ontroerend om te merken dat er zoveel mensen met ons meeleven. Wij willen daarom iedereen bedanken voor de hartverwarmende steun, lieve woorden en de vele kaarten na het overlijden van onze ouders, schoonouders, oma en opa en overoma en overopa. Wilma en Tonny Jolanda en Sjaak Yvonne Klein en achter kleinkinderen. Oost-Souburg, 11 juli 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42