FAMILIEBERICHTEN 17 Simon Nijsten Johanna Minderhoud-Wïsse Saartje Labruijere-Zonnevijlle GO Christophe Cyriel Mark Annaert Joop Buma (de Buum) Frangois (Frans) Mangold Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht is overleden, onze geliefde broer, zwager en oom Borssele, 12 april 1942 - 's-Heerenhoek, 11 juli 2021 In herinnering: In herinnering: In herinnering: Biddinghuizen: In herinnering: Valkenburg: Hulst 's-Gravenpolder: Kees en Nel Jan Marie en Lau Corrie en Jan (in herinnering) Jo en Jaap Rinus Janny en Marice Tiny en Sjaak Neven en nichten Correspondentieadres: Prunusstraat 59,4431 DD 's-Gravenpolder De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 21 juli om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'de Jeugdhoeve', te 's-Heerenhoek gelegenheid om samen te zijn en ons te condoleren. Jan Willem Eckhardt Op 14 juli 2021 nuovc scholen Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder en oma weduwe van Jo Labruijere Biervliet, Etten-Leur, 9 december 1932 12 juli 2021 Ina en Adri t Freek Teun Jan en Corine Roy en Leonie Kim en Viktor Correspondentieadres: Landjuweel 13 4871 LJ Etten-Leur De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. "U kent mij, U doorgrondt mij en U legt uw hand op mij. Psalm 139 Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 97 jaar is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en "oud omaatje" Jan Minderhoud t 7 augustus 2015 Domburg, f Domburg, 18 februari 1924 14 juli 2021 Domburg: Jan Minderhoud (t 4 juni 1951) Westkapelle: Ina de Witte-Minderhoud Jan de Witte Ermelo: Jan Minderhoud Willy Minderhoud-Bassie Rijsbergen: Jeannet de Vooght-de Witte Barry de Vooght Fenna Lucas Wageningen: Leontien de Pagter-de Witte Jeroen de Pagter Chiara Daniël Onze welgemeende dank aan iedereen in Zorgcentrum "Simnia" die onze moeder met liefde en zorg hebben omringd. De dankdienst voor haar leven zal in besloten kring plaatsvinden. De begrafenis zal plaatsvinden op 20 juli om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Domburg (ingang Schuttershof, Kanonweistraat 30). Belangstellenden zijn hierbij welkom. Alstublieft alleen schriftelijke condoleances. Correspondentieadres: C. de Witte-Minderhoud Huijgensstraat 29 4361 CW Westkapelle Johanna Minderhoud-Wisse zaterdag 17 juli 2021 PM Bewonderenswaardig hoe jij de laatste anderhalf jaar dapper hebt gestreden. Het zat niet in jouw karakter om op te geven. Je wilde zo graag nog verder gaan. Maar vooral wilde jij je vrouw, waar je zielsveel van houdt, niet alleen achter laten. Ik houd van je, voor altijd. We zijn verdrietig jou nu te moeten laten gaan. Dag mijn lieve man, schoonzoon, zwager, oom en vriend. Geboren op 9 juni 1972 in Gent Overleden op 15 juli 2021 in Egmond aan Zee Egmond aan Zee Mariska Kesteloo Koudekerke Bram Kesteloo Amersfoort Freddie en Liane Jonathan en Marjolein Op dinsdag 20 juli wordt in besloten kring afscheid genomen van Christophe. Correspondentieadres: Familie Kesteloo, Middelburgsestraat 32,4371 ES Koudekerke Een fijn mens is er niet meer. We hebben er van genoten, Joop! Je levensverhalen en -wijsheid, vriendschap, je onbegrensde creativiteit. Maar bovenal heel veel gelachen tijdens zangrepetities, een dwaze autorit in Zeeuws- Vlaanderen, het rapen, vouwen nieten van het COC clubblad, aan de bar in de Eigenhaardstraat; we zullen je missen maar koesteren de herinneringen! Rob, Remco, Arnold, Rien en Erwin Van het kwade te wijken is inzicht. Na een lange periode van afnemende gezondheid ging, op 13 juli 2021, in zijn eigen vertrouwde omgeving, in alle rust van ons heen weduwnaar van Lenie Mangold-Kolijn in de leeftijd van 97 jaar. Sjaak en Yvonne Vincent en Everdien Puck, Flip (in liefdevolle herinnering) Marloes en Matthew Dex, Jada Carolien en Niek Maarten en Jillene Mariëtte en Henry Elize, Myles Piet en Laurent Correspondentieadres: Mosselkreekstraat 21 - 4335 TG Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. We zijn geschokt door het toch nog onverwachte overlijden van onze collega Jan Willem was sinds 1 augustus 2013 aan onze school verbonden als docent Natuur- en Scheikunde. Wij herdenken Jan Willem als een unieke en autonome collega, een inspirerend docent, een belangstellende mentor en boven alles een fijn mens. Jan Willem wist op zijn eigen wijze die leerlingen te inspireren voor wie school niet vanzelfsprekend is. We wensen zijn familie en vrienden sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. F. L. M. Spijkers Rector Openbaar Lyceum Zeist Namens alle collega's Openbaar Lyceum Zeist L.W. de Wit college van bestuur Mede namens de raad van toezicht Verdrietig maar met mooie herinneringen moeten wij afscheid nemen van onze lieve tante Marie Riemens t Adrie en Ina Riemens-Gabriëlse Ko Riemens en Gerda de Wolf Cathrien en Bram Verburg-Riemens Jo en Wim van de Velde-Riemens Mientje Riemens Adri en Ita Wisse-Klap David Wisse en José van Noort Catrien en Joost Hoogendoorn-Wisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41