'Imnymn der'Wede COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 19 O Saartje Labruijere-Zonnevijlle DANKBETUIGING Jan van Doren David Eric Eynon Jesse de Puijt V dpg ■li' Leendert Jan Maas Richard Marie Maes Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder en oma weduwe van Jo Labruijere Biervliet, 9 december 1932 Etten-Leur, 12 juli 2021 Ina en Adri t Freek Teun Jan en Corine Roy en Leonie Kim en Viktor Correspondentieadres: Landjuweel 13 4871 LJ Etten-Leur De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. We willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa 11 juni 1928 t 13 mei 2021 Trees van Doren - de Meijer kinderen en kleinkinderen -sr: Voor altijd in onze gedachten. We hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens zijn verminderde gezondheid en na het overlijden van onze vader, opa en ouwe opa en levenspartner Hartelijk bedankt voor de vele kaarten, telefoontjes, digitale reacties, bloemen, bezoekjes en een luisterend oor. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Familie Van der Weele en Adrie Post, Wissenkerke, 17 juli 2021 ;v( FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten Hartelijk dank voor de vele kaartjes, berichtjes en bezoekjes na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het heeft ons gesteund, geraakt en getroost. Anita Maas-Tournois, kinderen en kleinkinderen Groede, juli 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten zaterdag 17 juli 2021 ZV Het is ongelooflijk stil en leeg, maar mooi zijn de herinneringen aan Voor uw aanwezigheid bij de uitvaart, uw kaarten en brieven na het overlijden betuigen wij onze oprechte dank. Dave Wendy Eynon-Minks Jacqueline Wisse Lieve mensen. Langs deze weg willen wij jullie bedanken voor de warme belangstelling gedurende het ziek-zijn en na het overlijden van Zoveel bloemen, kaarten, lieve woorden en al die armen om ons heen! Samen met ons hebben jullie afscheid van Jesse genomen op die manier waaraan wij altijd in liefde zullen terugdenken. Sara Annet Frank en Jacqueline, Jesse jr. Tini en Ab, Ellen en de kinderen Oostburg, juli 2021 •V media Voor het medeleven en de troost wil ik U allen dank zeggen na het overlijden van mijn man, Janna Cornelia de Hullu Aardenburg, 17 juli 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 149