18 FAMILIEBERICHTEN Jacobus Levinus den Exter Frans van de Velde OVERLEDEN Frangois (Frans) Mangold Janneke Adriana Hamelink - Jannie - Marcus Joseph Maria d'Hont Mare Manon Antheunis ----p-rrr Mare d'Hont Mare d'Hont Bea van de Velde-de Koeijer zaterdag 17 juli 2021 ZV Treur niet omdat ik ben gegaan geniet van elke dag Ik zal aan je zijde staan bij elke traan en elke lach Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma, oma en overgrootoma echtgenote van Daniël Jan van Drongelen *Terneuzen, 3 augustus 1937 fAxel, 15 juli 2021 Daan van Drongelen Jos en Liesbeth Robbin en Desireé - Annebel, Daniël Bart en Nadine - Ze/do, Kristian en Esmee Eric en Ingrid Rick en Stephanie - Niva, Sander en Suzanne Correspondentieadres: Dorpsstraat 66 4511 EH Breskens De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'DeVurssche', afd.Watervliet voor de liefdevolle zorgen en aandacht Een vlinder te zijn, als ik terug zou komen Licht, vrij en vrolijk, Mare koos voor zijn eigen vrijheid Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... vriend van Hontenisse, 27 oktober 1966 t Hulst, 14juli 2021 Sander en Yara Timo en Demi Manon Bob en Benthe Berber Jacqueline Ma d'Hont Jos en Wies Nicky Kevin en Samantha, Logan, Scarlett Correspondentieadres: van der Heijdenstraat 1,4564 BW St Jansteen U kunt afscheid nemen van Marc in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 19 juli van 19.00 tot 19.30 uur. In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van hem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Ik verlaat degenen die ik liefheb, ik ga naar degenen die ik liefheb gehad- Van het kwade te wijken is inzicht. Na een lange periode van afnemende gezondheid ging, op 13 juli 2021, in zijn eigen vertrouwde omgeving, in alle rust van ons heen weduwnaar van Lenie Mangold-Kolijn in de leeftijd van 97 jaar. Sjaak en Yvonne Vincent en Everdien Puck, Flip (in liefdevolle herinnering) Marloes en Matthew Dex, Jada Carolien en Niek Maarten en Jillene Mariëtte en Henry Elize, Myles Piet en Laurent Correspondentieadres: Mossel kreekstraat 21 - 4335 TG Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Al ie» li Li 5* f, 7920 Je^us t>ei: "Ik ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft %al leven, ook al is hij gestorven. Johannes 11:25 In liefde losgelaten mijn zorgzame man, vader en onze lieve opa Echtgenoot van Elisabeth den Exter-Hollebek Axel, 18 november 1932 Terneuzen, 13 juli 2021 Bets Peter Judith Taryn en Thys Neal en Peggy Chris Lenny Gwen en Ritchie Niek en Maxime en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Azaleastraat 1, 4537 RA Terneuzen De uitvaartplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve Mare, Je hebt ons zo opeens verlaten. We hopen datje nu de rust hebt gevonden waar je zo naar verlangde. Wij zullen er altijd zijn voor Sander Yara en Timo Demi. Hulst: Jacqueline Zwijndrecht: Ivo Lilian Dylan en Stacey Vogelwaarde: Mario Loes Vol ongeloof ontvingen we het bericht van het plotseling overlijden van oud-speler van onze club van jeugd t/m senioren, en was actief als jeugdtrainer en grensrechter van SDO 1Zo droeg Mare bij aan de club waar hij zijn zonen Sander en Timo graag zag voetballen. Wij wensen Sander en Yara, Timo en Demi, Manon en kinderen, Jacqueline, Ma d'Hont, Jos en Wies en kinderen veel sterkte toe. We zijn er voor jullie. Bestuur, leden, sponsoren SDO 63. In plaats van kaarten Tot groot verdriet is, na een kortstondig ziekbed, overleden mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vaderen opa echtgenoot van Axel, 16 januari 1941 t Terneuzen, 15 juli 2021 Bea Petar Stojan en Heidi Damiën Neno Simo Correspondentieadres: Coöperatie DELA - T.a.v. Familie van de Velde Rucphensebaan 93b, 4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 21 juli om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van Frans van 13.30 tot 13.45 uur. Na de afscheidsdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 148