'HALLO, DATKUN JE OOK ANDERS ZEGGEN' BY De Liefde 'Als Rob zijn hand op mijn arm legt, voel ik dat door mijn hele lijf en zijn stem vind ik heerlijk om naar te luisteren. Hij bezorgt me vlinders. Natuurlijk heb ik wel eerder liefdes gehad, maar een echte steady relatie had ik nooit eerder. Ik had nooit het gevoel dat er een man was bij wie ik dag en nacht wilde zijn. Dat wil ik met Rob wel, dolgraag zelfs. Ik ging ervan uit dat ik altijd alleen zou blijven. Soms grapte ik tegen vrienden: wacht maar af, wie weet trouw ik nog weleens totaal on verwacht. Op 1 april 2020 hadden we onze eerste date, middenin coronatijd. We kenden elkaar via een datingsite en zijn gaan wandelen in het bos, om daarna sushi te halen en die bij mij thuis op te eten. Die avond was er meteen al de eerste zoen. Beiden hadden we nooit verwacht dat we al binnen een maand wisten ervoor te willen gaan. Door corona gingen gesprekken meteen de diepte in, want in een lockdown kun je weinig anders dan veel praten en wandelen in het bos met Pepper, mijn Griekse adoptiehond. Het grapje dat ik altijd tegen mijn vrienden maakte, werd werkelijkheid. Rob en ik zijn van plan klein te trouwen en dit met een select Sandra (55) dacht dat ze altijd alleen zou blijven. Nu heeft ze Rob, die iets te veel grapt en grolt, maar verder de ideale man lijkt. groepje te vieren. Pas als we getrouwd zijn, gooien we het de ether in, op social media. Onze toekomstdromen komen prachtig overeen. We willen graag naar het buitenland, vermoedelijk Italië. Wetgevers in Zuid-Europa hebben niets met geregistreerd partnerschap, dus als we daar willen wonen, kunnen we beter trouwen. Maar dat is niet de hoofdreden voor ons huwelijk. We willen het goed voor elkaar regelen, hebben geen van beiden kinderen, en je wilt de ander financieel goed achterlaten als er iets gebeurt. Dus waarom zouden we wachten? Nu lijkt het misschien of we alleen om prakti sche redenen trouwen, maar we zijn stapelgek op elkaar. Ik realiseer me wel dat het allemaal erg snel is gegaan. Als er geen corona geweest was, hadden we zeker langer gewoon gedate, eerst elkaars vrienden leren kennen en zo. Rob had ook eerder een lange relatie, en net als ik geen kinderen. Dat heeft z'n voordelen: we hebben alle vrijheid om te gaan en staan waar we willen. Rob en ik vullen elkaar perfect aan. Het is bizar dat het zo vanzelf loopt. Ik had ook nooit verwacht dat er een soort traditionele rol verdeling zou ontstaan. Zo sta ik sinds we samenwonen bijna altijd te koken en zet hij koffie en thee. Hij stofzuigt, ik doe de was. Natuurlijk hebben we weleens woorden. Rob kan soms nogal kortaf reageren, dan denk ik: hallo, dat kun je ook anders zeggen. Hij heeft behoorlijk wat humor, maar soms zijn al die grappen en grollen me ietsje te veel, en dan is het mijn beurt om kortaf te zijn. Ach, je leert elkaar kennen en daar horen ook mindere dingen bij. Op deze manier wil ik nog wel veertig jaar doorgaan.' Rob en Sandra vonden het geen bezwaar om met hun echte voornamen genoemd te worden. Hun achternamen zijn bekend bij de redactie. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl 40

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136