Geld&Geluk IK MOEST OP PALLETS SLAPEN' Juan (32) was dakloos, maar nu de koning te rijk met Juanita (31), twee auto's en een sportzolder. Juan 'Juanita is bewindvoerster, dus ik laat de geldzaken graag aan haar over. Zij houdt van geld uitgeven.' Juanita 'Ik hou van merken. Voor de kinderen vind ik dat ook leuk. Onze dochter heeft een Tommy Hilfiger-jasje, maar het kan ook wel eens iets van de Zeeman zijn. Eens in zoveel tijd gaan we naar Amsterdam om te shoppen.' Juan 'Ik ben heel snel tevreden.' Juanita 'Dat komt door je achtergrond.' Juan 'Ja, toen we elkaar leerden kennen was ik dakloos. Ik stal mijn eten bij Albert Heijn. Ik was al op mijn 12de weg bij mijn moeder.' Juanita 'We leerden elkaar kennen via Hyves. Juan sprak me aan op mijn naam. We hebben zeven jaar gechat en gemaild voordat we elkaar ontmoetten.' Juan 'Ik woonde overal en nergens, dacht dat ik in mijn omstandigheden geen afspraak met haar kon maken.' Juanita 'Uiteindelijk hebben we in Tilburg in een club afgesproken.' Juan 'Het treinkaartje vanaf Hardinx- veld-Giessendam was een rib uit mijn lijf, maar mijn beste investering ooit.' Juanita 'Juan schrijft een boek over zijn leven.' Juan 'Van op pallets slapen tot de rijk dom die we nu hebben.' Juanita 'We kunnen alles doen wat we willen.' Juan 'We hebben twee auto's, en een Efteling-abonnement voor 36 euro per maand.' Juanita 'We voelen ons vooral rijk omdat we gezond zijn en geweldige kinderen en familie hebben. Ik heb van Juan geleerd geen eten weg te gooien.' Juan 'Ik heb van Juanita leren genieten. Als ik veel geld ga verdienen met mijn boek, wil ik een stichting oprichten om Beste koop mensen te helpen en te motiveren.' Juanita 'Momenteel geven we vooral geld uit aan het in topvorm brengen van onze lichamen.' Juan 'We volgen een koolhydraatarm dieet. Juanita eet veel vlees. De kinderen eten wel aardappelpuree of rijst. We geven zeker 100 euro per week uit aan boodschappen.' Juanita 'We willen ons lichaamsvet omzetten in spieren. We sporten iedere avond. Onze zolder hebben we ingericht als sportschool.' Juan 'We schaffen steeds nieuwe appara ten aan, bokszakken, optrekstangen en gevechtskleding om met elkaar te sparren.' Juanita 'We sparen om over twee jaar, als we vijf jaar getrouwd zijn, naar de Moluk- ken te gaan, waar Juans familie vandaan komt. Mijn familie komt uit Java.' MEZZA19 Juanita Tapirima (31) werkt 28 uur per week als bewindvoerder. Juan Tapirima (32) is webshop medewerker in een magazijn in de textielbranche. Juanita en Juan wonen in een huurhuis in Udenhout met hun dochter Jézajah-Gabriëlla (3) en zoon Jéramlah (1). Grootste miskoop Juanita 'Veel schoenen, die staan daar maar, want ik draag steeds hetzelfde paar.' Juan 'Goudvisjes. Ze gingen steeds dood.' Juanita 'Tas van Versace van rond de 300. Alles past erin.' Juan 'Laptop. Ik ben er een boek op aan het schrijven. Het wordt een bestseller.' Ook meedoen? Stuur een mail naar geldengeluk@dpgmedia.nl O LU X O I O LU X LO LU I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 115