FAMILIEBERICHTEN 17 J.A. (Hans) Dalebout Johanna Minderhoud-Wisse dpg11' Ria van Gilst vrijdag 16 juli 2021 FAMILIEBERICHTEN Lieve Anja Zo plotseling. Wat zullen we je gezelschap en gastvrijheid missen. We wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. John, Irma, Yvonne, René, Anita, Ronald, Arian, Kim en Esther Er is een jager heengegaan Ergens naar hier ver vandaan Bedroefd zijn we van het bericht dat oud-chef-drijver van onze jachtcombinatie is overleden. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor hetgeen hij voor de combinatie heeft betekend. Wij wensen Gerda en de kinderen heel veel sterkte toe. Jagers en drijvers van de Jachtcombinatie Wèstenschouwen Onvoorstelbaar dat onze geweldige collega er niet meer is Harmen van der Werf De PZC-fotografen Marcelle Davidse Dirk-Jan Gjeltema Johan van der Heijden Lex de Meester Ruben Oreel Xhourf, X know I'M never lose affection For people and things that went before X know I'M often stop and think about them In my life X Hove jou more The Beatles - In my life Dankbaar voor wie ze was, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma Wissenkerke 13-2-1952 Goes 11-07-2021 Sacha Mart, Daan en Faas Kevin en Jeanine Jaimy en Lola Morris "Sfr Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van onze collega Dennie Vervaeck Madeion Vervaeck-Boussen Wij wensen Dennie, Vince en Lois en alle overige familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Directie en medewerkers Heros Sluiskil BV "U kent mij, U doorgrondt mij en U legt uw hand op mij. Psalm 139 Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 97 jaar is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en "oud omaatje" GD Jan Minderhoud t 7 augustus 2015 Domburg, t Domburg, 18 februari 1924 14 juli 2021 Domburg: Jan Minderhoud (t 4 juni 1951) Westkapelle: Ina de Witte-Minderhoud Jan de Witte Ermelo: Jan Minderhoud Willy Minderhoud-Bassie Rijsbergen: Jeannet de Vooght-de Witte Barry de Vooght Fenna Lucas Wageningen: Leontien de Pagter-de Witte Jeroen de Pager Chiara Daniël Onze welgemeende dank aan iedereen in Zorgcentrum "Simnia" die onze moeder met liefde en zorg hebben omringd. De dankdienst voor haar leven zal in besloten kring plaatsvinden. De begrafenis zal plaatsvinden op 20 juli om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Domburg (ingang Schuttershof, Kanonweistraat 30). Belangstellenden zijn hierbij welkom. Alstubieft alleen schriftelijke condoleances. Correspondentieadres: C. de Witte-Minderhoud Huijgensstraat 29 4361 CW Westkapelle FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten Correspondentieadres: Lange Noordstraat 37,4331CB Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41