O t dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Jaap Lako Marinus Willem de Kok familieberichten Rinus de Kok Jacob Adriaan Rinus "Kokkie" COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kuntu op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media 11 dinsdag 13 juli 2021 ZV Stil... Hij mocht gaan Het is goed Hij mag rusten Maar voor ons Een gemis Nu alles Stil Geworden is We zijn verdrietig, maar het is goed zoals het is, nu we afscheid nemen van Geboren en overleden te Breskens, in de leeftijd van 81 jaar Suzette Vos-Luteijn (in liefdevolle herinnering) Wim Vos en Patty Kanselaar Niels Vos Mariska Vos Jaap Luteijn en Hanny van Driel-de Bock Christianne de Nijs Simon Luteijn Naomi Luteijn Dana, Bowie "ÖÖ3 Correspondentieadres: Rijksweg 4,4511 PJ Breskens Wij nodigen u uit om bij het afscheid te zijn van Jaap op vrijdag 16 juli 2021 om 15.00 uur in aula 'De Nachtzon', Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, België. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Onze dank voor de liefdevolle verzorging van alle zorgverleners in Hooge Platen. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve deze mededeling als kennisgeving/uitnodiging te beschouwen. Stil, heel stil is het nu hier thuis Na een periode van afnemende gezondheid heb ik op 11 juli afscheid moeten nemen van mijn lieve man, broer en zwager Krabbendijke 7 mei 1936 85 jaar Rotterdam 11 juli 2021 Kruiningen: Janny de Kok - Poleij Oost-Souburg: Pietje van Burgh - de Kok Oostburg: Mart Verhage - Poleij Kruiningen: Ella Poleij - Priem Correspondentieadres: DirkJan Blomstraat 9 4416 CV Kruiningen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Op 11 juli 2021 hebben wij afscheid moeten nemen van onze oom Kruiningen: Jan en Veronique Arjan, Janique Kruiningen: Joianda Kruiningen: Gertjan en Marjolijn Maud, Niek 's-Hertogenbosch: Sandra en Harro Kristel, Esmee Wij wensen tante Janny heel veel sterkte. V Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. I media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 61