12 FAMILIEBERICHTEN Joke Dellebeke-de Kam OVERLEDEN Adriana van Overdulve-de Kraker Adri Cees van Sparrentak Hetty Schulte-van Gessel Cornelia Dina Janneke Boekhout Corry Ko van de Walle Psalm 18:30b (trouwtekst) Met U, mijn God, spring ik over muren. Stil van verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma echtgenote van Gilles van Overdulve Hoek, 3 juni 1937 t Terneuzen, 10 juli 2021 Terneuzen: Gillie van Overdulve Goes: Jan Goes: Frank Zaamslag: Martin en Ann Klein- en achterkleinkinderen Diepenbrockstraat 229 4536 GP Terneuzen Adri is thuis. Vanwege de huidige maatregelen zal de dienst van Woord en Gebed op vrijdag 16 juli om 13.30 uur in de Goede Herderkerk in beperkte kring plaatsvinden. U heeft de mogelijkheid om de uitvaart bij te wonen via de livestream. www.kerkdienstgemist.nl Protestantse gemeente Terneuzen. Tannetje Jozina van Peer-van Vooren Tannie Na een moedig gedragen ziekbed is overleden onze lieve zus en tante Tannetje Jozina van Peer - van Vooren Tannie 28 januari 1936 - 10 juli 2021 David en Willie van Vooren en Tim, Judith, Mirjam en Lydia Bennie en Sannie van Vooren en Ellen en Erica Tonnie en Dinie van Vooren en Esther en Stefan Onwerkelijk en diepbedroefd hebben we afscheid genomen van onze creatieve zwager en oom, echtgenoot van Addie van Sparrentak-Dekker 24 mei 1947 112 juli 2021 Heinkenszand Middelburg Francien Karelse-Dekker Ria en Piet Waverijn-Dekker Kinderen en kleinkinderen We laten je stevig los, maar houden je altijd vast. In ons hoofd, in ons hart, in honderd herinneringen. Dichtbij blijf jij. Iemand als jij kan niet gaan. Zo iemand blijft je altijd bij. Intens verdrietig laten wij weten dat, na een leven vol liefde en zorg, op 9 juli is overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze fantastische moeder, trotse oma en Ooma echtgenote van Izaak Dellebeke In de leeftijd van 91 jaar. Izaak Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Dellebeke Strandplevierhof 20 4332 DB Middelburg De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank aan het team van Zorgstroom. Jos Schulte dinsdag 13 juli 2021 ZV Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, t is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... echtgenote van Oostburg, 11 september 1945 t Brugge (België), 9 juli 2021 Breskens: Ko Sluis: Anita en Ronny Sharina en Kimo, MHou Sergio Groede: Patricia en Peter Melanie en Armin, Yannick, Livie Niels Breskens: Perry en Kathleen Watervliet: Johnny Nieuwstraat 44,4511 CR Breskens De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 16 juli om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Die mij droeg op adelaarsvleugels, die mij hebt geworpen in de ruimte, en als ik krijsend viel, mij ondervangen met uw wieken en weer opgegooid, totdat ik vliegen kon op eigen kracht. Huub Oosterhuis Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van weduwe van Willem Marinusvan Peer Oostburg, 28 januari 1936 t Breskens, 10 juli 2021 Vught: Ron en Ingeborg Joost en Karlijn Lotte Joris Gouda: Irene en Kees Rein Ward en Marlies Heerenveen: Daniëlle en Gert Sybren Zeeger Correspondentieadres: Burgemeester Martensstraat15, 2806 CJ Gouda Tannie is thuis opgebaard. Als u afscheid van haar wilt nemen, kan dat na een telefonische afspraak via 06-28105354 of 06-48253430 op woensdag 14 juli van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt door alle geldende maatregelen in besloten kring gehouden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. "In vertrouwen op de Eeuwige." Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze schoonzus en tante echtgenote van Delft, 1 maart 1955 t Terneuzen, 9 juli 2021 Clinge: Jos Miemie# Familie van Gessel Familie Schulte Clitexweg 7,4567 BN Clinge We nemen in besloten kring afscheid van haar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60