12 FAMILIEBERICHTEN Joke Dellebeke-de Kam OVERLEDEN Jan Heijstek Joke Dellebeke - de Kam Marinus Willem de Kok Cees van Sparrentak Rinus de Kok Adriana van Overdulve-de Kraker Adri Wim Verburg We laten je stevig los, maar houden je altijd vast. In ons hoofd, in ons hart, in honderd herinneringen. Dichtbij blijf jij. Iemand als jij kan niet gaan. Zo iemand blijft je altijd bij. Intens verdrietig laten wij weten dat, na een leven vol liefde en zorg, op 9 juli is overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze fantastische moeder, trotse oma en Ooma echtgenote van Izaak Dellebeke In de leeftijd van 91 jaar. Izaak Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Dellebeke Strandplevierhof 20 4332 DB Middelburg De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank aan het team van Zorgstroom. Rinus Onwerkelijk en diepbedroefd hebben we afscheid genomen van onze creatieve zwager en oom, echtgenoot van Addie van Sparrentak-Dekker 24 mei 1947 1 12 juli 2021 Heinkenszand Middelburg Francien Karelse-Dekker Ria en Piet Waverijn-Dekker Kinderen en kleinkinderen "Kokkie" Psalm 18:30b (trouwtekst) Met U, mijn God, spring ik over muren. Stil van verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma echtgenote van Gilles van Overdulve Hoek, 3 juni 1937 t Terneuzen, 10 juli 2021 Terneuzen: Gillie van Overdulve Goes: Jan Goes: Frank Zaamslag: Martin en Ann Klein- en achterkleinkinderen Diepenbrockstraat 229 4536 GP Terneuzen Adri is thuis. Vanwege de huidige maatregelen zal de dienst van Woord en Gebed op vrijdag 16 juli om 13.30 uur in de Goede Herderkerk in beperkte kring plaatsvinden. U heeft de mogelijkheid om de uitvaart bij te wonen via de livestream. www.kerkdienstgemist.nl Protestantse gemeente Terneuzen. dinsdag 13 juli 2021 PM Met droefheid vernamen we dat de Heere uit ons midden weg nam, onze lieve broer, zwager en oom In de leeftijd van 90 jaar. Wij bidden om troost en kracht voor onze schoonzus, tante Tanny, kinderen en verdere familie. Wissenkerke: Marie Heijstek-Geelhoed Middelburg: Bram Heijstek Nelly Heijstek-Verburg Kamperland: Nelly Leendertse-Heijstek Kalamazoo (USA): Adrie de Waal-Heijstek Waddinxveen: Corry Neele-Heijstek Joop Neele Neven en nichten In liefde gedenken wij degenen die hem zijn voorgegaan. Beppie, Marien en Janneke Goudswaard, Marcus Heijstek, Marius Leendertse en Leen de Waal 11 juli 2021 Wij ontvingen het droevige bericht dat na een moedige strijd is overleden mijn dierbare zus en tante: In de leeftijd van 91 jaar. Vlissingen: Elly Potters - de Kam Ben Potters (in herinnering) Vlissingen: Bianca Potters Vlissingen: Raymond en Angelique Potters - van der Ende Demi Britt Vlissingen, 9 juli 2021 Stil, heel stil is het nu hier thuis Na een periode van afnemende gezondheid heb ik op 11 juli afscheid moeten nemen van mijn lieve man, broer en zwager Krabbendijke 7 mei 1936 85 jaar t Rotterdam 11 juli 2021 Kruiningen: Janny de Kok - Poleij Oost-Souburg: Pietje van Burgh - de Kok Oostburg: Mart Verhage - Poleij Kruiningen: Ella Poleij - Priem Correspondentieadres: DirkJan Blomstraat 9 4416 CV Kruiningen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Op 11 juli 2021 hebben wij afscheid moeten nemen van onze oom Kruiningen: Jan en Veronique Arjan, Janique Kruiningen: Jolanda Kruiningen: Gertjan en Marjolijn Maud, Niek 's-Hertogenbosch: Sandra en Harro Kristel, Esmee Wij wensen tante Janny heel veel sterkte. 'Welk een vriend is onze Jezus' Verdrietig voor de leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame en trotse vader en opa Kortgene 21 juni 1936 85 jaar Goes 11 juli 2021 Kortgene Kloetinge Goes Kloetinge Dordrecht Ans Verburg - Verhage Elly en Cor Courtin Maarten en Renate Simone en Julian Peter en Pily Verburg Manon en Thomas Julian Ronny en Ingrid Verburg Demi en Mats Fleur Richard en Cindy Verburg Lisa Milan Kaaistraat 8,4484 CS Kortgene Onze dank gaat uit naar de medewerkers van S.V.R.Z. Ter Valcke woning 4.09 voor de liefdevolle en intense verzorging. Er is gelegenheid om van Wim afscheid te nemen op woensdag 14 juli van 19.00 tot 19.30 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 te Kapelle. (gelegen bij de begraafplaats) De dankdienst voor zijn leven en de begrafenis vinden in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40