FAMILIEBERICHTEN 9 Dirk Roodzant Elisabeth Adriana van Saagsvelt-Koster Adriaan Jacobus de Lijser 3leieman-^l)uih Rusella Magdalena van Zeele OVERLEDEN Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Groot is het verdriet na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overopa - Adri - echtgenoot van Levina de Ritter Hoek, 25 november 1934 Terneuzen: Paterswolde: Hellevoetsluis: Heikant: Terneuzen: Sas van Gent: Terneuzen, 8 juli 2021 Fina de Lijser-de Ritter Sari en Jan Levina en Eric Sjaak en Inge Marina Anita en Marien Klein- en achterkleinkinderen Van Diemenstraat 37 4535 AP Terneuzen Vanwege de huidige maatregelen zijn wij genoodzaakt om de afscheidsdienst met aansluitend de begrafenis, op donderdag 15 juli in besloten kring te houden. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, nemen we afscheid van onze lieve ma en oma sinds 13-8-1977 weduwe van Wies Tieleman levenspartner van Piet Collet 119-8-2019 Stoppeldijk, 30-11-1933 t Kloosterzande, 9-7-2021 Marie-Louise Tieleman - in herinnering - Ingrid Schelleman-Tieleman Johan Schelleman - in herinnering - Joyce en Seppe Jill en Hugo Evita Tieleman Kimberley en Marco - Brody, Livi Jen-Ay en Selma Mare en Atie Tieleman-Kroeze Silke en Niels Claudia en Frank de Bruijn-Tieleman Dion Correspondentieadres: Ingrid Schelleman-Tieleman Jacob Jordaensstraat 9 4571MT Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorg Saam, locatie Antonius - de Belling - voor de liefdevolle verzorging. Cella Een mens van goede wille B.A. Lindenbergh-Eversdijk Wanneer je verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart en zie dat je huilt om watje vreugde schonk. Met liefde hebben wij afscheid genomen van Vlissingen Middelburg 10 april 1942 8 juli 2021 Hans van Saagsvelt Michiel en Annemarie Isa, Laura, Tjeerd Menno Correspondentieadres: Van Reenenstraat 18 4384 CR Vlissingen De afscheidsplechtigheid vindt in besloten kring plaats. U bent uitgenodigd om op woensdag 14 juli om 15.00 uur via de livestream de afscheids plechtigheid van Els bij te wonen. De livestream is te vinden via de volgende link: https://start.memoriam.tv/3ASS-2TEC Onze dank gaat uit in de eerste plaats naar onze huisarts dr. F. Legemate en dr. van Halteren voor de begeleiding en de adviezen. En vooral naar de verpleegkundigen, artsen, verzorgenden en vrijwilligers van Sint Jans Hospice De Casembroot voor de uitermate goede liefdevolle verzorging. Els van Saagvelt-Koster DANKBETUIGING Jacobus Antonie Hoste - Jaap - maandag 12 juli 2021 ZV Nooit geklaagd Stilletjes Zo ben je ook van ons heengegaan Tante Cella, wat wasje sterk. Toch moesten we je samen laten gaan. Marianne en Louisse Gekomen tot de leeftijd der sterken is van ons heengegaan onze lieve schoonzus en tante weduwe van Willem Dekker sinds 2002 Breskens, 15 november 1923 Breskens, 8 juli 2021 familie Dekker familie Van Zeele Correspondentieadres: Hoogstraat 58 S, 4524 AD Sluis Een speciaal woord van dank aan het personeel van afdeling Boulevard van Hooge Platen voor de goede zorg. Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Op een regenachtige dag, de tiende juli, is mijn man, onze vader, onze opa (Zeeland) en onze overgrootvader overleden. 16 augustus 1936-10 juli 2021 Werkendam - Axel Axel: Martha Roodzant-Groeneveld Invercargill (NZ): Mart en Mark Axel: Dirk en Mayke Koewacht: Martin en Anja Brussel (BE): Hans en Alison Tilburg: Janneke Kleinkinderen en achterkleinkinderen We nemen afscheid van Pa op donderdag 15 juli 2021 in besloten kring. Uw condoleances kunt u sturen naar het correspondentieadres: Oudeweg 61, 4571 LM Axel We bedanken dokter Van Malderen en de medewerkers van de Thuiszorg Axel-Noord voor de goede zorgen. Bedroefd nemen wij afscheid van onze zus, tante en oud-tante weduwe van D.E.J. Lindenbergh. Wij wensen Jan en Riam veel sterkte met dit grote verlies. Kapelle: Ko Eversdijk Plonie Eversdijk-Veerhoek Kapelle: Piet Eversdijk Kerkwerve: Lisette en Pietjan Hanse-Eversdijk kapelle: Adwin en Carolien Eversdijk-Bout Goes: Adrie Eversdijk achterneven en achternichten Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij zullen haar erg missen. Hans Koster Elly (in herinnering) Emma (in herinnering) Willie de Koster-Koster Aad de Koster Kinderen en kleinkinderen Hartelijk dank voor uw medeleven en troost na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa Ellen J. Hoste - Maquelin Eric en Sofie Hoste - Gevaert, Felix, Julia Kloetinge, 12 juli 2021 COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51