IS COLOFON Familieberichten dpg 10 FAMILIEBERICHTEN Elisabeth Adriana van Saagsvelt-Koster Dirk Roodzant Ella Korstanje - Wirtz Pieternella Johanna Wanneer je verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart en zie datje huilt om watje vreugde schonk. Met liefde hebben wij afscheid genomen van Vlissingen Middelburg 10 april 1942 8 juli 2021 Hans van Saagsvelt Michiel en Annemarie Isa, Laura, Tjeerd Menno Correspondentieadres: Van Reenenstraat 18 4384 CR Vlissingen De afscheidsplechtigheid vindt in besloten kring plaats. U bent uitgenodigd om op woensdag 14 juli om 15.00 uur via de livestream de afscheids plechtigheid van Els bij te wonen. De livestream is te vinden via de volgende link: https: start.memoriam.tv 3ASS-2TEC Onze dank gaat uit in de eerste plaats naar onze huisarts dr. F. Legemate en dr. van Halteren voor de begeleiding en de adviezen. En vooral naar de verpleegkundigen, artsen, verzorgenden en vrijwilligers van Sint Jans Hospice De Casembroot voor de uitermate goede liefdevolle verzorging. Een mens van goede wille DANKBETUIGING Jacobus Antonie Hoste -Jaap - Wij zijn dankbaar en ontroerd door de vele, vaak hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn liefhebbende vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Kees Korstanje Jolanda en Jos Jessica Menno, Tim, Danielle Bart Conny Arco, Carlein Wemeldinge, 12 juli 2021 Els van Saagvelt-Koster Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. Y familieberichten maandag 12 juli 2021 Op een regenachtige dag, de tiende juli, is mijn man, onze vader, onze opa (Zeeland) en onze overgrootvader overleden. 16 augustus 1936 -10 juli 2021 Werkendam - Axel Axel: Martha Roodzant-Groeneveld Invercargill (NZ): Mart en Mark Axel: Dirk en Mayke Koewacht: Martin en Anja Brussel (BE): Hans en Alison Tilburg: Janneke Kleinkinderen en achterkleinkinderen We nemen afscheid van Pa op donderdag 15 juli 2021 in besloten kring. Uw condoleances kunt u sturen naar het correspondentieadres: Oudeweg 61, 4571 LM Axel We bedanken dokter Van Malderen en de medewerkers van de Thuiszorg Axel-Noord voor de goede zorgen. PM Hartelijk dank voor uw medeleven en troost na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa Ellen J. Hoste - Maquelin Eric en Sofie Hoste - Gevaert, Felix, Julia Kloetinge, 12 juli 2021 Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij zullen haar erg missen. Hans Koster Elly (in herinnering) Emma (in herinnering) Willie de Koster-Koster Aad de Koster Kinderen en kleinkinderen Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media 111(fj media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 30