9 René Besuijen Adriaan Jacobus de Lijser René Besuijen Johannes Hamelink - Jo - Jo Hamelink Jo Hamelink Piet de Baar B.A. Lindenbergh-Eversdijk "al wat gedaan werd uit liefde tot Jezus, dat houdt zijn waarde en zal blijven bestaan" Met ontroering en verdriet ontvingen wij het bericht dat in Christus is ontslapen onze geliefde ambtsbroeder René is 53 jaar geworden. Op zijn eigen manier en met de hem geschonken gaven heeft René onze gemeente vele jaren als diaken en ouderling mogen dienen. Het was zijn verlangen om met mensen te spreken over het werk van zijn Heer en Heiland. We denken met dankbaarheid terug aan wie René was en wat hij heeft mogen betekenen. We bidden voor Suzet, de (klein) kinderen en verdere familie om Gods troost. Namens de kerkenraad wijkgemeente "de Ontmoeting" te Middelburg Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Groot is het verdriet na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overopa - Adri - echtgenoot van Levina de Ritter Hoek, 25 november 1934 Terneuzen, 8 juli 2021 Terneuzen: Paterswolde: Hellevoetsluis: Heikant: Terneuzen: Sas van Gent: Fina de Lijser-de Ritter Sari en Jan Levina en Eric Sjaak en Inge Marina Anita en Marien Klein- en achterkleinkinderen Van Diemenstraat 37 4535 AP Terneuzen Vanwege de huidige maatregelen zijn wij genoodzaakt om de afscheidsdienst met aansluitend de begrafenis, op donderdag 15 juli in besloten kring te houden. 4 mei 1935 Wemeldinge tg juli 2021 20-10-1961 Keetje op 't Hof Wemeldinge, 9 juli 2021 Petrus Mattheus de Baar maandag 12 juli 2021 PM Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde, vakbekwame en fijne ex-collega, ex-werknemer en vennoot. Aan ruim 30 jaar samen bouwen en verbouwen bewaren wij dierbare herinneringen. Zijn humor, woordspelingen en zangtalent hebben bijgedragen aan een hele prettige werksfeer. Dat zal ons altijd bijblijven. Ons medeleven gaat uit naar Suzet, de kinderen en naaste familieleden. Aannemersbedrijf Schreijenberg Willem en Anja Schreijenberg Wim en Anna Suus Schreijenberg Biggekerke, 8 juli 2021 Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht, in zijn vertrouwde omgeving, overleden mijn lieve zorgzame man, onze trotse vader en opa C. Hamelink - op 't Hof Coby en Eddy Denise Ronny Els en Jacco Laura - in herinnering Simone Renate en Jarno Arianne en Wim Joey Demi-Ann - in herinnering Rachel en Buckley Jan en Janine Evan en Heather Isa en Justin Hanneke en Jos Amy en Robin Iris Onze dank gaat uit naar artsen en verplegend personeel van ADRZ afdeling Heelkunde en de medewerkers van Allévo. Zuidelijke Achterweg 43,4424 CR Wemeldinge Het afscheid van Jo zal plaatsvinden in besloten kring. Bedroefd geven wij kennis dat binnen zeer korte tijd opnieuw een broer, zwager en oom uit onze familiekring is weggevallen Wij wensen Keetje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. In liefdevolle herinnering gedenken wij hen die ons zijn voorgegaan. Familie Hamelink Met verdriet nemen wij afscheid van onze lieve zwager en oom Echtgenoot van Keetje Hamelink - op 't Hof Yerseke: Anna Piet t Riedijk - op 't Hof Arnhem: Coba Jacques Beumer - op 't Hof Kapelle: Kees Jarina op 't Hof - van Strien Kapelle: Ko op 't Hof t Kapelle: Janneke Jan de Schipper - op 't Hof Kapelle: Marcella Rinus de Waard - op 't Hof Neven en nichten Wij wensen Keetje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies en zijn in gedachten bij hen. Vlieg mooie vogel, vlieg vlieg omhoog naar de zon vlieg omhoog voor mij en neem mijn tranen met je mee Met verdriet in ons hart, maar wel in grote dankbaarheid voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en trotse opa ~Piet~ 's Heer-Arendskerke 20 juni 1945 t Lewedorp 8 juli 2021 Benna Peter Morgana en Sybe Kilian Diana en Marcel Mitchel Dylan en Eveline Correspondentieadres: Oude Zandweg 21, 4456 RH Lewedorp De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 14 juli in besloten kring. Wenst u de familie te condoleren en wilt u nog afscheid nemen van Piet? Dan kan dit op dinsdagavond 13 juli tussen 19:00 uur en 19:30 uur in Het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 (op de begraafplaats), 4463 AJ te Goes. We zijn geraakt en verdrietig door het plotseling overlijden van onze broer en zwager We wensen Benna en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Middelburg: Kees en Joke de Baar Lewedorp: Frans en Sannie de Baar Goes: Ineke de Baar - in herinnering Goes: Hans Mulder en Lanny Bal Neven en nichten Bedroefd nemen wij afscheid van onze zus, tante en oud-tante weduwe van D.E.J. Lindenbergh. Wij wensen Jan en Riam veel sterkte met dit grote verlies. Kapelle: Ko Eversdijk Plonie Eversdijk-Veerhoek Kapelle: Piet Eversdijk Kerkwerve: Lisette en Pietjan Hanse-Eversdijk kapelle: Adwin en Carolien Eversdijk-Bout Goes: Adrie Eversdijk achterneven en achternichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29