8 FAMILIEBERICHTEN René Besuijen René René Besuijen René Besuijen OVERLEDEN René Besuijen I - maandag 12 juli 2021 PM De Rivier 'Kom ontvang een heel nieuw leven kom en stap in de rivier. Jezus roept je, Hij verwacht je en Hij zegt, ontmoet mij hier' Onze zeer geliefde man, vader en opa is Thuis gehaald. Ons gemis hier is groot, maar de Heer heeft hem geroepen, bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis. Biggekerlce 12 oktober 1967 t Biggelcerke 8 juli 2021 Suzet Maartje en Romario Job en Tim Pieter Sarah en Jurian Aartjan Lean Daan Correspondentieadres: Kerkplein 16,4373 AA Biggekerke Condoleren is mogelijk op dinsdag 13 juli 2021 vanaf 19:30 tot 21:30 uur op bovenstaand adres. Wij hopen René te gedenken in de dienst van Woord en Gebed die plaats vindt op donderdag, 15 juli 2021 om 12:15 uur alleen te volgen via YouTube: De Ontmoetingskerk Middelburg of via kerkomroep.nl (keuze De Ontmoetingskerk) Om 14.30 uur zal René worden begraven op de algemene begraafplaats aan de Zoutelandseweg in Biggekerke. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in De Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1,4335 PA Middelburg De vrede van God, die alle begrip te boven gaat, zal uw harten en uw gedachten bewaren in Christus Jezus (Fil. 47). Bedroefd en ontroerd namen wij kennis van het bericht dat de Heere op 8 juli 2021 tot zich heeft genomen, onze geliefde neef Wij bidden dat de Heere onze God, Suzet en de kinderen, onze zus Riekie met haar kinderen, en de familie Besuijen, met Zijn troost en liefde nabij zal zijn. Goes: J.S. Verschuure-de Jong J. Verschuure, in liefdevolle herinnering Kapelle: G.C. Geuze-de Jong A.A. Geuze Goes: L. Verschuure-de Jong C. Verschuure Rotterdam: P.L. de Jong C. de Jong-Peene Kampen: H.de Jong A. de Jong-Kooman Scheemda: M. Snoep-de Jong P. Snoep Waddinxveen: A.J.J. Compagne-de Jong J. Compagne Gouda: W.H. Kouwenhoven-de Jong A.J.J. Kouwenhoven Neven en nichten Levend vanuit zijn geloof in God is op veel te jonge leeftijd overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Wij zullen ons René altijd blijven herinneren als een liefhebbende en hardwerkende man voor Suzet, zijn gezin en dierbaren. Wat zullen we hem missen. Co Besuijen (in herinnering) Riet Besuijen-Joosse Marcel en Guinevere Floor Jip en Devon Isa Mirjam en Bram Hij zal alle tranen uit hun ogen wissen. Er zal geen dood meer zijn, geen rouw, geen jammerklacht, geen pijn, want wat eerst was is voorbij. En geen inwoner zal zeggen: Ik ben ziek. Openbaring 21:4 Jesaja 33 vers 24a Verdrietig geven wij kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom. Sterke de Heere Suzet en de kinderen in dit grote verlies. Middelburg: H Dijkers- de Jong en PC Dijkers (in liefdevolle herinnering) Mechelen: Wilda Huibregtse-Dijkers en Leo Huibregtse Koudekerke: Annette Wisse-Dijkers (in liefdevolle herinnering) Ronnie Wisse en Esther Wisse-Verschuure Zoutelande: Wim-Pieter en Ciska Dijkers-Francke Zwolle: Els van Putten-Dijkers (in liefdevolle herinnering) Rob en Rianne van Putten-van de Geest Neven en nichten Westerscheldeplein 120,4335 HK Middelburg Gadol Adonai. "Maak de Heere met mij groot, laten we samen Zijn Naam roemen" ps. 34:4 Met verdriet namen we afscheid van onze lieve en behulpzame vriend Zijn innemende aanwezigheid en warme betrokkenheid zullen we missen. We wensen Suzet en de (klein)kinderen en verdere familie Gods troostende nabijheid en Zijn shalom toe. Jacco enAgaath Leo en Corina Peter en Evelien Jan enMilly Erwin en Angeli Sander en Anneke Arie en Ria André en Elly Kees en Rita Rinus en Nelleke Peter en Rosalie Peter en Maja Peter en Bertine Marco en Matty

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28