Toen de pandemie uitbrak en niets kon doorgaan, dachten ze: laten we twee supboards aanschaffen, dat is coronaproof en je kunt het lekker in Nederland doen. Hun Australische herder Bruno, 3,5 en al even avontuur lijk als z'n baasjes, was er net zo voor te porren. Inmiddels doen ze het heel vaak: tussendoor, op vrije middagen, maar vooral in het weekend. Een snelle ontspanning en toch anders dan de obligate wandeling. Bruno heeft al aardig wat supkilometers afgelegd. Vorige zomer hebben ze zelfs in Zwitserland - de grenzen waren amper vijf dagen open - met hem op een bergmeertje gevaren. Het is heel gezellig om met z'n drietjes rustig over het water te glijden, dat geeft zo'n vrij gevoel. Zondagsmiddags, vlak voor zonsondergang, is er bijna niets heerlijkers te bedenken. Ze houdt van adventure in verre natuurgebieden, maar tijdens de lockdown heeft content specialist SYLVIA HEEREN (30) uit Etten-Leur het suppen met man en hond ontdekt. Het outdoorleven is haar zeker niet met de paplepel ingegeven, ze was meer een meisje dat aan ballet deed en 's zomers rondhuppelde op zo'n grote familiecamping inclusief ani matie. Thomas juist wel, die ging met z'n ouders naar de bergen en was als puber echt al aan het klimmen. Toen ze elkaar op hun 16de leerden kennen - ze zijn nu vier jaar getrouwd - werd Sylvia ook aangestoken door het virus. Het is niet zo dat ze zich specifiek op één ding focussen, als het op spannen de buitenactiviteiten aankomt. Of ze nou gaan klimmen of bergtochten maken in de Alpen, kanovaren in Zweden of zich helemaal overgeven aan sneeuwschoenentochten waarbij ze onder die winterse omstandigheden moeten kamperen - teruggeworpen worden op jezelf, daar draait het om. Alleen de basale dingen, eten en slapen, zijn dan belangrijk. Het is onwijs koud, je rugzak weegt tegen de twintig kilo en toch geniet je heel erg. ""Bik., '"Si—

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 85