mm* rc 18 FAMILIEBERICHTEN Pieter George Eekman (Satharina van der Hooft - de Bree - Charles - OVERLEDEN Sandra Heidens Bastiana Adriana Lindenbergh - Eversdijk DANKBETUIGING Paul-Pieter Pattenier Theophilus Fredericus Blommaert - Theo - Ik heb mijn leven lang de wereldweeën bevaren. Tot de mist mijn wicht ontnam. Nu reis ik verder dan de horiwpn, met heldere blik en vrij van geest. Om diegene weer te mogen wjen, die op mijn levensreis wijn geweest. Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid heeft de Here tot zich genomen 4 mei 1931 3 juli 2021 Piet Familie Eekman Familie Florusse Correspondentieadres T.a.v. familie Eekman en Florusse Bossenburg 4 4385 EA Vlissingen Onwe grote dank gaat uit naar de medewerkers van WVO worg, 'Ter Reede" woning 28 voor de liefdevolle verwprging. De uitvaart heeft volgens de wens van Piet in besloten kring plaatsgevonden. Vele fijne herinneringen, Verwachten onwe smart. Voorgoed uit ons midden, Voor altijd in ons hart. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben wij afscheid genomen van onze zus, schoonzus, tante en oudtante. 3Caatje Weduwe van Piet van der Hooft Hoek, 2 mei 1923 Kloosterzande, 5 juli 2021 Fijgtje Jaap neven en nichten Correspondentieadres: Zandstraat 159, Sas van Gent, 4551 LE De afscheidsplechtigheid zal vanwege de huidige maatregelen in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de verpleging van zorgcentrum Antonius Afd. c2 voor de liefdevolle verzorging van Kaatje. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma Susanna Adriana van de Velde echtgenote van Cornells Jan Michielsen Axel, 22-3-1932 Terneuzen, 8-7-2021 C.J. Michielsen Marianne - in herinnering - Annemarie en Ad Cees en Dolly Marian en Ellen Piet en Muriel klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Ridder' Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen We nodigen u uit om samen met ons informeel afscheid van haar te nemen op dinsdag 13 juli om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Om 13.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat 28b te Terneuzen. Zonder Charles-Jan is alles anders. Wij hebben gemerkt dat -net als wij- velen hem enorm missen. Zijn sprekende woorden 'Het leven is mooi, maar het wat langer mogen duren' klinken nog steeds na. Desondanks kijken wij terug op een mooie afscheidsdienst en uitvaart van onze broer Charles-Jan Buijsrogge Hij had het vast prachtig gevonden! Wij danken iedereen voor de warme belangstelling, troostende woorden en gedachten die wij van u hebben ontvangen. Het heeft ons goed gedaan. Jacky, Monique en Pierre Buijsrogge zaterdag 10 juli 2021 PM Zee, rustpunt in m'n bestaan Daar kan ik dromen en verlangen En kan mijn ziel op golven gaan Te vroeg en met pijn in ons hart hebben wij thuis afscheid moeten nemen van partner van Annette van Peer 26 september 1954 t 7 juli 2021 Annette Linda en Sander Julian, Lucas, Noah Anne en Ruben Daniël, Julia Karei Linda en Aloys en kinderen Marleen en Ben en kinderen Monique en André Lange Bellingstraat 7 4561 EC Hulst De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Samantha Breemer l'V WffV&wi Op 7 juli is heel plotseling onze lieve moeder en oma Afrika op 80 jarige leeftijd overleden. ledereen heeft een moeder, maar die van ons was héél bijzonder. We zullen haar vreselijk missen. Het is goed zo. Nils Margit; Quinten Yveta Fréderique Frank Sigrid en Rob; Annelies Het was mama's uitdrukkelijke wens om zich ter beschikking te stellen aan de wetenschap. Ze is daarom al overgebracht naar het Rotterdam MC. We zullen mama gedenken in besloten kring. Corr.adres: Vromoldsland 53,4337 CV Middelburg Na een intensief leven, is na een periode van afnemende gezondheid heengegaan mijn lieve moeder echtgenote van D.E.J. Lindenbergh 117-9-2019 Kapelle 30 april 1936 J. P. D. Lindenbergh S. Wongsansee Zwaakseweg 3 4424 NE Wemeldinge Met dank aan allen die haar hebben verzorgd. De begrafenis vindt plaats in besloten kring te Wemeldinge. Goes 8 juli 2021 Bedankt voor de enorme belangstelling in de vorm van telefoontjes, mailtjes, apps, persoonlijke gesprekken, kaarten, brieven, gedichten en bloemen na het overlijden van onze geliefde zoon, broer en oom Het heeft ons veel steun en kracht gegeven. 'Het gaat er niet om hoe long je leeft maar wat je ermee hebt gedaan.' Familie Pattenier Zoutelande, juli 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42