E 9 zaterdag 10 juli 2021 Verhalen van mensen liggen op straat. Wij tekenen ze elke week Ih H I Tekst van Ondine van der Vleuten en foto van Lex de Meester. - - ïirJVi Met pensioen Y~ Locatie: Milieustraat Vlissingen Tijdstip: w0ensdag 7 juli, 09.45 uur ddy: ,,Wat we hier doen? Rotzooi wegbrengen." Els: ,,Vriendendienstje, voor een oud-col lega. Ze had een heel grote plantenbak. Van hout, met lavendelstruiken en een olijfboompje er in. Die bak was helemaal verrot, dus die moest weg." Eddy: ,,Ze had zelf geen aanhanger en geen tijd. Wij wel. Dus hebben we gezegd: dat doen wij wel even voor je." Els: ,,Doen we ook wel voor andere men sen hoor." Eddy: „Laatst nog, die schutting die he lemaal slecht was." Els: ,,We hebben daar de tijd voor, we zijn allebei met pensioen. Dit was een heel fijne collega. Ik ken haar al heel lang. Vijf tien, zestien jaar, zoiets. Ik doe het graag voor haar. Het is niet dat ik het nodig heb om mijn tijd vol te maken. Het is niet dat we ons vervelen. Ik heb heel veel hobby's." Eddy: ,,Zat te doen." Els: ,,Even kijken, wat zit er in deze zak? Nee, die moet bij de aarde. Hoeveel zakken waren het nou, eens even tellen: een, twee, drie...een stuk of vijftien. Aarde, aarde met wortels er doorheen, een stuk of zes grote lavendelplanten, een heleboel hout. Dat is van die plantenbak en van een bankje. En onder op in de aanhanger lig gen nog twee verroeste stepjes. Nog even dat hout weggooien en dan zijn we klaar. Gelukkig is het nu droog. Het is echt slecht geweest. We hebben nog wel wat op het programma staan voor vandaag. Leuke dingen. Ik ga vanmiddag trainen met mijn hond, in Domburg." Eddy: ,,En ik ga schilderen. In huis." had geen aanhange we

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 33