PZC werkt met Stepan S lil Werken bij Dow Terneuzen? Wij zoeken nieuwe collega's! j zet je vacatures in de spotlight. ONDERHOUDSMEDEWERKER MECHANISCH Seek nationale vacaturebank Voor onze vestiging in Vlissingen-Oost zijn we op zoek naar een enthousiaste At Stepan Company, our vision is to provide innovative chemical solutions for a cleaner, healthier, more energy efficient world. Rol en verantwoordelijkheden: Als onderhoudsmedewerker zorg je samen met de Maintenance supervisor en productiemedewerkers voor een veilige en vakkundige uitvoering van alle onderhoudstaken op mechanisch en civiel gebied binnen onze vestiging. Tot deze werkzaamheden behoren o.a. machinebankwerk, preventief onderhoud, onderhouden van rotating equipment en appendages, vervangen van mechanical seals, uitvoeren van inspecties, oplossen van storingen, werkvoorbereiding voor contractors, en eventueel laswerkzaamheden. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het beheer van zowel Maintenance werkplaats als magazijn. Tevens ben je bereid tot het werken in consignatiediensten. Het spreekt voor zich dat voor deze functie het naleven van de voorschriften op het gebied van veiligheid, milieu, kwaliteit en ARBO van primair belang zjjn. Gevraagd: Een gemotiveerde en enthousiaste medewerker met een afgeronde technische MBO-opleiding of vergelijkbaar en minimaal 5 jaar werkervaring binnen de procesindustrie. Je hebt een hoog veiligheids- en kwaliteitsbesef. Bij Stepan staan veiligheid en handhaving van de veiligheidsvoorschriften voorop. Je hebt goede sociale vaardigheden, bent breed georiënteerd en werkt graag in een klein, hecht team. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift en daarnaast heb je basiskennis van de Engelse taal en ervaring met MS Office tools. Flexibiliteit is in deze functie vereist, evenals oplossingsgerichtheid en het vermogen om zowel in een team als zelfstandig te kunnen functioneren. Een arbeidsgeneeskundig onderzoek maakt deel uit van de aanstellingsvoorwaarden. Geboden: Wij bieden een interessante, afwisselende job in een dynamische organisatie met een informeel en open karakter en veel interactie tussen de verschillende disciplines. Wij bieden een aantrekkelijk salaris met vakantietoeslag, 13e maand en een bonusregeling. Daarnaast biedt Stepan Netherlands B.V uitstekende andere arbeidsvoorwaarden. Interesse? Heb je interesse in deze rol en heb je de benodigde skills in huis om de rol uit te kunnen voeren, solliciteer dan via www.stepan.com/careers of mail Lia.vanderplaat@stepan.com. Sluitingsdatum: 30 juli 2021. Ben je geïnteresseerd in werken voor een wereldwijd chemisch bedrijf dat is gecertificeerd als Great Place to Work? Wij hebben meerdere leer- en ontwikkelingscarrièremogelijkheden voor Proces Operators, Chemical Engineers en Mechanical Engineers binnen de Productieafdeling om te verkennen, ideeën uit te wisselen en een betekenisvol verschil te maken voor wereldwijde uitdagingen. Ontdek de wetenschap tot jouw succes in een van de volgende uitdagende rollen: Process Operator, Improvement Engineer, Process Automation Engineer en meer! Kwalificaties: MBO-4 BachelorMaster Solliciteer vandaag via careers.dow.com en werk samen met een divers team aan een betere wereld. kies je vacaturepakket op nationalevacaturebank.nl/boost Lanceer eenvoudig zelf je eigen vacaturecampagne. J En vind de kandidaten die je nergens anders vindt. i 40^ nationale vacaturebank Empowering Everyone to Make a Difference i Start je carrière bij Dow in Terneuzen Solliciteer via careers.dow.com Greet Pioce TO Work

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 22