d* ■li' dpg FAMILIEBERICHTEN 19 familieberichten Tötwy, vm ParrwPm Greet Vroome-van Dorsselaer Henk Kooy Je mag nu rusten, je bent nu vrij. Veel mooie herinneringen, verzachten ons verdriet, Bedankt voor jouw bestaan, waarin wij een eindje mee mochten gaan. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze pa, lieve opa en overgroot-opa De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar het is voor ons een grote troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Onze dank is groot aan uitvaartverzorging "De Ridder" met uitzonderlijke dank en waardering aan Elles van Hove-de Ridder. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Zuiddorpe, juli 2021 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man Andries Cornelis Rinn zeggen wij u hartelijk dank. Akko Rinn-Faas Axel, juli 2021 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, zorgzame moeder, schoonmoeder en geweldige oma Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Fred Vroome Frederique en Jeroen - Jur, Lode Hulst, juli 2021 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. media zaterdag 10 juli 2021 ZV Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Carla Kooy kinderen en kleinkinderen Mickys' Terneuzen.juli 2021 Wij willen graag iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan. Ria van Pamelen-de Bakker Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136