Jan FAMILIEBERICHTEN 17 Pieter Brouwer Pieter Brouwer Qaus Cfoedhalt Cfuus Cfoedhalt OVERLEDEN Hoevenaar Pieter Adrianus Noteboom -Piet- Piet Noteboom Piet Noteboom Piet Noteboom vrijdag 9 juli 2021 Bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstig ziekbed, door de Heere van ons is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, opa en overopa in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg, 's-Gravenpolder, 24 augustus 1940 7juli 2021 's-Gravenpolder: A.L. Brouwer - Allemekinders Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar Dr. Kronenberg, Thuiszorg SVRZ en de medewerkers van afdeling F van het ADRZ te Goes voor de goede zorgen. Egelantierstraat 34 4431 EP 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. maandag 12 juli om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in de Elimkerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u dit bericht als zodanig beschouwen. Heden werd na een ernstige ziekte, door de Heere van ons weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 80 jaar. Biezelinge: M. Tramper - Brouwer Waarde: J.A. Brouwer Waarde: M. Goud - Brouwer Jac. A. Goud Neven en nichten 7 juli 2021 Ellen t Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Onze gedachten gaan uit naar Ina, Peter, Marja Jan, Daphne en de Kleinkinderen. Jan en Matty Zuijdweg Kinderen en kleinkinderen De dood laat een pijn achter die niemand kan helen. Liefde laat een herinnering achter die niemand kan stelen. Onverwacht nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader, opa en oude opa in de leeftijd van 80 jaar. jannie Anja en Ben Peter en Annelies Diana en Nathan André en Patricia Isis, Arley en achterkleinkinderen Vlissingen, 2 juli 2021 4381JT Pluimstraat 14 Ingevolge zijn wens heeft het afscheid in familiekring plaatsgevonden. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Kees en Henny Cathelien en Saai t Krina en Paul Nel en Kees Piet en Jannie neven en nichten Onze muziekvriend is niet meer onder ons Leo van de Ketterij Leo was jarenlang de inval gitarist van de Grandpa Nick Sessieband. Wij zullen hem missen. Rust in vrede. Ons hart gaat uit naar Lisa Jane, Julia, Jesse en verdere familie en vrienden. Veel sterkte met dit grote verlies. Alle muzikanten van de Grandpa Nick Sessieband De wil was er nog, de kracht niet meer. 13 maart 1936 1 6 juli 2021 Raymond Ine Max Sofia Lara Jorge Mabel 1 Myron Marisa Zaya Harald Muriel Joëlle Demi Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 10 juli van 14:00 tot 14.30 uur in Uitvaartcentrum Jobse, Bachlaan 2 4337 XD te Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 12 juli om 14:00, op de begraafplaats te Vlissingen, President Rooseveltlaan 766. Thuis, omringd door de zorg en liefde die hij zo verdiende, is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa 21 april 1941 Wolphaartsdijk 7 juli 2021 Met grote bewondering voor zijn kracht, levenslust en doorzettingsvermogen. Dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven. Wolphaartsdijk: Ina Noteboom-Geschiere Wolphaartsdijk: Peteren Marja Noteboom-Rinkhoud Pieter en Anouk Dave en Marieke Corné Dreischor: Jan en Daphne Noteboom-Herinckx Sarah Ruben Correspondentieadres: Gardenierhof 30, 4471 CM Wolphaartsdijk Het afscheid zal in kleine kring plaatsvinden. Bedroefd en geschokt zijn wij door het overlijden van Wij verliezen met hem een zeer gewaardeerde neef, vriend en collega, die tot op hoge leeftijd altijd klaar stond voor onze familie en ons bedrijf. Wij wensen Ina, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Nellie Blok-van der Weele Kees en Francien in 't Anker-Blok Jan en Marjan Blok-de Blaeij Ad en Annemarie Mosselman-Blok Jaap Groenewege Jan en Anke de Wilde-Groenewege Neven en nichten Wolphaartsdijk, 7 juli 2021. Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Ina, kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Annie en Peter Meijer-Noteboom Marian en Henk Janse-Noteboom Corrie Noteboom Neven en nichten COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 1^1 www.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41