FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN George Maria Boonman George George Frangoise Marie Eugenie Reminsen-Goossen Jenny Saman-d'Hooghe En toch - telkens weer - zullen wij je tegenkomen Zeg dus nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet watje zei. Bedroefd, maar dankbaar dat ze lang in ons midden was, nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante iwm - Lies - weduwe van Mon Mast in de leeftijd van 90 jaar. Familie van Kruijssen Familie Mast 4 juli 2021 Correspondentieadres: Groenendijk 51, 4587 CS Kloosterzande Woensdag 7juli is er van 18.30 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Lies te nemen in afscheidshuis 'de Koestering', Groenendijk 51 te Kloosterzande. De uitvaart vindt plaats in besloten kring. In plaats van bloemen vrijblijvend een donatie aan 'Alzheimer Nederland' NL 13INGB 0000 0025 02 o.v.v mevrouw Mast. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die voor Lies hebben gezorgd tijdens haar verblijf op afdeling Cl van ZorgSaam 'Antonius' te Kloosterzande. Bedankt Mijn Vriend Geertje Maria de Ruiter Frans Saman woensdag 7 juli 2021 Het zij zo, tis nie anders. Laat mij nu gaan Hij was er altijd voor iedereen. Intens verdrietig, maar zo dankbaar voor zijn bijzondere en hartverwarmende liefde geven wij kennis van het overlijden van onze allerliefste man en vader echtgenoot van Carola de Ridder Oostburg, 29 maart 1961 Terneuzen, 4 juli 2021 Oostburg: Carola Boonman-de Ridder Melissa, Jim, Georgina Correspondentieadres: Noordwal 12,4501JV Oostburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Een ieder kan zaterdag 10 juli om 13.25 uur inloggen om de dienst digitaal te volgen via https://youtu.be/0Fe728E8mik ja bedankt, "twas te kort dat vergeet ik niet iedereen hield van jou dat stilt mijn verdriet Jethro en Regine Jeremy, Justine We zullen je missen Annelies en Raimund Leon t en Gonny Corné en Lijda Antoine en Greta Robert Yvon en Sakke neven en nichten Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wik haar niet missen omdat je van haar houdt Maar dan komt eens de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft willen zijn, nemen wij bedroefd afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Roger Remi Lootens f 22 maart 1994 Sluiskil, 27 juni 1935 f Axel, 5 juli 2021 Jolanda Lootens Mirjam en Mark Coppens-Lootens Manoj Lilian en Jos Celie-Lootens Jessie Libby en Johnny jody Jari Correspondentieadres: Matthijsstraat 20 4567 CP Koewacht Vrijdag 9 juli is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na de dienst bent u van harte welkom in de koffiekamer. Om 13.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'De Vurssche', afd. Nieuwe Molen voor de goede zorgen. "Mis me, maar laat me gaart" Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is mijn lieve vrouw, onze moeder en oma overleden. Wachtebeke, 27 april 1944 t Hoek, 5 juli 2021 Piet Reminsen Pascal en Claudien Caro, Martijrt Werner en Stéfanie Serge, Pieka Correspondentieadres: Irisstraat 30, Kamer 208,4542 EE Hoek De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van ZorgSaam Vremdieke en ziekenhuis De Honte voor de liefdevolle verzorging. Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma weduwe van Zij overleed op 4 juli 2021 in de leeftijd van 84 jaar. Hulst: Carlo en Nicole Martijn Wouter in liefdevolle herinnering Clinge: Ester en Jeroen Yari Jennifer Dani Indy Correspondentieadres: t.a.v. Familie Saman Coöperatie DELA, Rucphensebaan 93 B 4706 PH Roosendaal De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 Qwww.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 63