k dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Tannetje Marijs-de Ridder Tannie Marijs-de Ridder Tannie Marijs-de Ridder familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kuntu op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media 11 woensdag 7 juli 2021 PM Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze zeer geliefde, zorgzame moeder en oma weduwe van Cornelis Marijs in de leeftijd van 86 jaar. Krabbendijke: Kees Marijs Oud-Vossemeer: Dies en Bertha Aarnoudse-van de Werfhorst Arnemuiden: Rinus en Jilly Marijs-Kon Arnemuiden: Gré en Gerrit Beekman-Marijs Arnemuiden: AdrieenTrudi Marijs-Meulmeester Scherpenzeel: Anneke en Arie van den Bosch-Marijs Alblasserdam: Corrie van Hartingsveldt-Marijs Arnemuiden: Levina en Maarten de Wolf-Marijs Arnemuiden: Janneke en Johan Houmes-Marijs Barneveld: Klaas en Petra Marijs-Zuyderduin Arnemuiden: Lenie Marijs Klein- en achterkleinkinderen Met droefheid en liefde denken wij aan hen die ons voorgingen: haar levenloos geboren zoontje dochters Nelly en Matty schoonzoon Peter kleinkinderen Marcel en Leon achterkleinkind David Middelburg, 3 juli 2021 Correspondentieadres: A. Marijs, Klaverakker 34, 4341 MB Arnemuiden De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 9 juli om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Burg. Langebeekstraat 16 in Arnemuiden. Deze dienst is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan deVeerseweg te Arnemuiden. In verband met de huidige maatregelen zullen de rouwdienst en de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen we graag schriftelijk via bovenstaand correspondentieadres. Geen bloemen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die onze moeder in Eben-Haëzer mocht ontvangen. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve oudste zuster en tante sinds 2015 weduwe van Kees Marijs in de leeftijd van 86 jaar. Dordrecht: Bep de Ridder-Wouterse Middelburg: Jo van Saane-de Ridder Middelburg: Corrie Marinissen-de Ridder Vlissingen: Janny de Zwarte-de Ridder Oostkapel Ie: Leny Geertse-de Ridder Middelburg: Johan en Joke de Ridder-de Landmeter Oostkapel Ie: Kees en Joke de Ridder-Cijsouw Goes: Truida en Bram Kaljouw-de Ridder Middelburg: Maaike en Bram Beekman Neven en nichten Ook gedenken wij in liefde hen die haar reeds zijn voorgegaan: onze broers: Adrie en Rinus onze zuster: Ma onze zwagers: Kees Marijs, Jaap Janse, Wim van Belzen, Cor van Saane, Jaap Marinissen, Piet de Zwarte en Jaap Geertse Middelburg, 3 juli 2021 Tot onze droefheid is door de Heere van ons weggenomen onze schoonzus en tante weduwe van Kees Marijs G. Hoek-Marijs W. Marijs L. en N. Marijs-de Ridder B.H. en T. van de Gruiter-Marijs Neven en nichten Arnemuiden, 3 juli 2021 I meaia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41