12 FAMILIEBERICHTEN Marinus Kornelis van Iwaarden Clasina Theresia Poortvliet-Buijs Cornelis Piet Johan Sanderse Kees Sanderse Sien Leo van de Ketterij OVERLEDEN Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat door de Heere is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere ons in de grote verlies. B. van Iwaarden-Hennekij Carla en Piet Neels Huib Christel Ellen en Maurits, Lisa, Siërre Anne Elma en Jankees Boone Jeanine en Albert, Noa Betty Petra en Bert Weststrate Comé en Sandra Mario Maurice 4 juli 2021 Aalbessestraat 18 4413 DE Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. gehouden vrijdag 9 juli om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 in Krabbendijke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats in Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Wij danken het team van Allévo voor de goede verzorging. "Positief denken. - Kees - 06-09-1944 103-07-2021 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder en schoonmoeder weduwe van L.J. Poortvliet 28 januari 1936 Middelburg 4 juli 2021 Leo in herinnering Ina en Jan Hierbij bedanken wij de medewerkers van zorgcentrum Hof Mondriaan voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Gervinsland 53 4337 CC Middelburg Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 9 juli om 11.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Kees Sanderse Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus? Rom. 8:35 Peter Jellie Visscher - Boersma Jellie Visscher woensdag 7 juli 2021 PM Kees Zeer bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa. Zijn liefde, persoonlijkheid en levenshouding blijven altijd in onze herinnering voortleven. Serooskerke Betsy Sanderse-Lous Oisterwijk Ernest en Willemijn Sanderse-de Hair Fiene, Casper Middelburg Nadine Sanderse en Jeroen Damman Correspondentieadres: Wilgenhoekweg 16,4353 EB Serooskerke In verband met de coronamaatregelen vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager en oom Wij wensen Bets, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Kea Lous en Jos Vaessen Ellen en Jolien en kinderen Luuk en Mirna Wij zijn diep geraakt en verdrietig door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom. Sint Laurens: Piet en Leny Sanderse Eersel: Jan en Helga Sanderse Neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn zoon, broer en onze oom We zijn ook dankbaar dat hij nu rust heeft. Vlissingen: Dhr. C. van de Ketterij Vlissingen: Marja van de Ketterij neven en nichten Wij zijn dankbaar dat wij Peter, in een jaar van afnemende gezondheid, hebben mogen begeleiden en een veilige haven voor hem mochten zijn in alles wat op hem afkwam Woorden die hem omschrijven zijn humor, regie, markant, strijdvaardig, eigenzinnig en betrokken Hij laat een stilte en herinneringen achter Bewoners en Medewerkers Beethovenlaan NAH Gors Medewerkers ACO Gors Als een regenboog vol kleur Als een zonnetje heel fel Een herinnering heel dierbaar In gedachten geen vaarwel Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve, toegewijde juf en collega We koesteren de herinneringen aan Jellie als een betrokken, positieve en warme godsdienstjuf en collega. We zullen haar en haar prachtige glimlach missen. Wij leven mee met de familie en vrienden van Jellie en wensen hen heel veel sterkte toe. Alle kinderen en teams van de scholen waar ze jarenlang werkte. Het Stelleplankier Colijnsplaat De Zuidvliet Kortgene De Aventurijn Middelburg Een boog In de wolken als teken van trouw, staat boven mijn leven, zegt: Ik ben bij jou! In tijden van vreugde, maar ook van verdriet, ben ik bij U veilig, U die mij ziet. (Sela) We zijn verdrietig om het verlies van onze goede collega. Wij zijn dankbaar voor wie ze was als collega en als mens. Haar mooie glimlach, haar vrolijkheid, haar geloof, haar warme hart voor de kinderen en haar passie voor ons vak zullen we niet vergeten. Wij wensen Bert, Hananja 8i Gilles, Evan en Feline en Joëlla veel sterkte met dit grote verlies. Namens PC GVO Thijs, Tina, Rileen, Co, Stevelien, Liesbeth, Marjan, Joke, Jesse, Larissa, Maaike, Mirjam, Petra, Lenie, Lidy, Lydia, Ruben, Eline, Mieke, Sandra, Els, Anja, Katinka

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40