w I- Slotscène voor nagelbijters €329 Slafe i 21 Pfi'J 5- of 7-daagse fietsvakantie Ontdek Twente Salland soapdorpje Meerdijk binnengelopen. Het gezin was onderdeel van de om slag die Goede Tijden, Slechte Tijden maakte vanwege teruglo pende kijkcijfers. Inmiddels lijkt de L soap in rustiger vaarwater te zitten. Met onder anderen Johnny Kraaij- M kamp jr. heeft de RTL 4-serie meer smoel gekregen. Al blijkt de jeugd B hem niet te kennen van bijvoor- K beeld zijn rol in Het Zonnetje in A Huis. Noa was immers nog niet A geboren toen de laatste afleve- A ring van de bekende comedy werd uitgezonden. „Ik keek Expeditie Robinson altijd", vertelt ze. „In 2018 deed Johnny daaraan mee en kwam ik er achter dat hij een groot acteur is. Ik keek tegen hem op en nu is hij mijn 'opa'!'' Samen met Brinkman en Jan sen voorziet Kraaijkamp de jonge School CLIFFHANGER V.A. SLECHTS Aal Vechtdal Overijssel Twents Ootmarsum I van hotel naar hotel Naar keuze: verblijf in Raalte of Delden Boek op pzc.nl/gv2110a Boek op pzc.nl/gv2110b woensdag 7 juli 2021 PC -■ Noa van tips. ,,Dat kan zijn van de klemtoon net even ergens anders leggen of een zinnetje bijvoegen.'' De jonge soapster neemt de advie zen maar al te graag aan. Haar leven ziet er dan ook flink anders uit dan dat van haar collega's. ,,Mijn scènes zijn vaak aan het eind van de dag. Zo dat ik maar een of twee uurtjes mis van school. Soms plannen ze me ook de hele dag in, zodat ik maar één dagje mis. Ik heb bijles om mijn uren te compenseren." Het lukt allemaal en Noa begint volgend jaar aan 5 havo. Ondertussen gaat het leven in Meerdijk ook door. Vandaag wordt het gezin Verduyn herenigd met baby Tom, op eigen verzoek van Demi. Dat ze haar kindje zal gaan op voeden in een krap flatje, zal voor de nodige chaos gaan zorgen. Vreugde in Meer dijk als baby Tom terug keert bij de fami lie. FOTOJAAP VRENEGOOR SPOILER ALERT: lees dit kader niet als u nog niets wilt weten over de uitzending van morgen avond. De jaarlijkse cliffhanger draait deze keer om de Marokkaanse broers Mar wan (Hassan Slaby) en Ilyas. De haat-liefdever houding tussen de twee bereikt een kookpunt als Marwan loopt te flik flooien in de buurtsuper die hun vader en overle den moeder hebben op gezet. Het loopt uit op een drama als Ilyas wordt neergestoken. Acteur Hamza Othman, die Ilyas speelt, is trots dat hij dit seizoen afsluit. Hij verdiepte zich dan ook volledig in de slotscène. ,,Ik heb best wel veel re search gedaan wat er met je lichaam gebeurt als je wordt neergestoken. Su- perraar, maar ik had een paar maatjes van mij ge beld en gevraagd: 'Ben jij ooit neergestoken?' Ze reageerden verbaasd: 'Hè, hoe bedoel je?' Uiteinde- lijk ben ik bij niemand uit gekomen die ooit is neer gestoken.'' Othman heeft het tenslotte met informa tie vanaf internet moeten doen. Hij kwam uit bij een gebed. ,,Als moslims weten dat ze overlijden zeggen ze: 'Er is geen God, behalve Allah. Pro feet Mohamed is zijn die naar.' Ik dacht: dat moet erin. Dat heb ik met de re gisseur besproken. Uitein delijk zit dat in de scène en daar ben ik heel blij mee.'' - van hotel naar hotel incl. bagage transport 4 of 6x overnachting incL. dagelijks verblijf bij 2 of 3 accommodaties ontbijt en dagelijks 3-gangen diner Incl. bagagetransport en fietsroutes 2x overnachting incl. ontbijt lx 4-gangen diner lx 3-gangen diner Gratis WiFi parkeren 5-daagse fietsvakantie: 329 p.p. I 7-daagse fietsvakantie: 525 p.p. Juli t/m september vanaf 109 p.p. I Bij aankomst op vrijdag en zaterdag toeslag 10 p.p.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 21