Wol-Wol 1 If FAMILIEBERICHTEN 13 Colnelia Jok anna OVERLEDEN Peter Bra at Jellie Visscher-Boersma Jellie Visscher J IN MEMORIAM Yordi van Nispen Met verdriet geven wij kennis van het onverwachts overlijden van mijn broer, zwager en oom Joost Breel Gewoond hebbend in Breda Sinds 2 januari 2001 weduwnaar van Lineke Breel-Wiskerke Wij leven mee met zijn kinderen en kleinkinderen in deze moeilijke dagen. Ritthem: Jo Ovaa-Breel (in herinnering) Bram Ovaa (in herinnering) Goes: Bram Breel (in herinnering) Corrie Breel-Reijnhout Bennekom: Francien Osté-Breel Jan Osté Neven en nichten 3 juli 2021 Weinig nemen en veel geven, daaruit bestand je leven. ]e liefde, je warmte, je lach, we zullen je missen, iedere dag. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid genomen van onze zus, schoonzus, tante en oudtante Echtgenote van Marinus Mol 12 juli 2006 Namens de familie: Tonny en Jeannette Dieleman - van de Bossche Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Emmaus afdeling Tivoli voor de liefdevolle zorg die zij heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Hugevlietstraat 6 4521AV Biervliet De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. Bert Visscher 2 Kor. 4:18 "daar wij niet zien op het zichtbare maar op het onzichtbare, want het zichtbare is tijdelijk, maar het onzichtbare is eeuwig." Janneke Westdorp Na een lange periode van afnemende gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Janneke Huibregtse-Westdorp Rinus en Heieen Westdorp Michel, Marloes en Vik BLIJ DAT IK ER WAS Het is goed zo Mirjam Bedroefd, maar herinneringen blijven, je LIEFDE, je betrokkenheid en je zorgzaamheid. Op ieder moment stond je voor ons klaar. Mirjam Yvonne Sibelina van Gils-Grondman Naarden, 12 maart 1943 Middelburg, 28 juni 2021 BEDANKT DAT JE ER VOOR ONS WAS Paul van Gils Jacqueline en Joop Kyra Maarten en Joyce Raimond en Corina Joëlle Jeroen Jeffrey en Karin Indy Isa Correspondentieadres: Grevelingenstraat 3 4335 XB Middelburg Wij hebben afscheid van Mirjam genomen. Condoleances ontvangen wij graag schriftelijk. dinsdag 6 juli 2021 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Peter was bijzonder handig en daardoor bij De Betho een vaste waarde in de technische dienst. Ook was hij degene die 's avonds als laatste het bedrijf op slot deed. Vol ongeloof hebben we geconstateerd dat er slechts enkele weken zaten tussen het bekend worden van zijn ziekte en zijn overlijden. Wij wensen de familie en hen die in nauw contact met hem stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho "Uw genade is mij genoeg" Na een leven vol van vrolijkheid, spontaniteit, hartelijkheid en liefde, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vrouw, zorgzame moeder en trotse oma Leeuwarden, 1 maart 1956 Goes, 3 juli 2021 40 jaar Hananja en Gilles Riemens Evan Feline Joëlla Visscher Rooseveltlaan 64, 4463 GK Goes De afscheidsdienst met aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring in verband met de geldende corona restricties. We zijn verdrietig om het verlies van onze zus maar het troost ons dat ze bij haar Heer is. Als oudste van Huis van Elia", heeft ze samen met haar man Bert de gemeente met veel toewijding en enthousiasme gediend. We zullen haar heel erg missen. Namens Huis van Elia Cor en Willie Harthoorn, Wouter en Riet Scholten De strijd is gestreden. Met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed. Weduwe van Adriaan Huibregtse (+2014) Sint-Annaland, 25 juni 1947 Antwerpen, 2 juli 2021 lieve zorgzame mama van Paul en Nathalie Hans en Inma lieve oma van Kai en Charlotte Adriaan en Paco zus en schoonzus van Rinus en Heieen De afscheidsplechtigheid vindt plaats in "De Zuilenzaal" van afspanning "de Jachthoorn" Doornstraat 11 te Kontich in België op ZATERDAG 10 JULI 2021 om 11 uur. Verloren in de tijd als een lichtgevende ster blijf jij op jouw unieke eigen wijze deel uitmaken van onze tijd In liefdevolle herinnering *24 oktober 1987 6 juli 2011 Tien jaar geleden, soms lijkt het gisteren Wij zijn Joke en Rudi, Femke, Nienke hun partners en kinderen dankbaar dat we samen met hen Yordi elk jaar kunnen herdenken. Opoe de Braai - Jongman Diny en Ton van Vooren - de Braai Piet en Elsa de Braai - Silfhout Wim en Marlies de Braai - Thilleman Anneke en Bram Beekman - de Braai Nellie en William Aerssens - de Braai Dian en Jos van Drongelen Marc en Leontine van Dierendonck Esther, Dirk, Eva, Stefan, Nathalie, Jesse, Nelleke, Karin, Angelo, Dylan, Thomas, Dennis, Dianne, Isa, Lucie, Tim, Nandi, Sergio, Naïma, Nayron, Bart, Charissa, Anne, Robin, Evi en Lars COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTI3DEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41