Veilig thuis blijven wonen met een Otolift traplift Otolift, dé meest gekochte traplift van Nederland Bel gratis 0800 444 770 6 www.otolift.nl Stuur mij een gratis brochure voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. Is uw woning geschikt om veilig thuis te blijven wonen? We worden steeds ouder en wonen vaker op hoge leef tijd thuis. Toch krijgt ruim twee derde van de 75-plussers te maken met meer dere aandoeningen, zoals artrose, ge wrichtsklachten en hart- en vaatziekten. Schoonmaken, boodschappen doen en traplopen kunnen dan steeds lastiger worden. Wie toch graag thuis blijft wo nen doet er daarom goed aan om na te denken over woningaanpassingen, zoals bijvoorbeeld een traplift. Binnenshuis vormt vooral de trap een gro te uitdaging. Een traplift brengt u weer veilig naar boven en beneden, zodat u in uw fijne omgeving kunt blijven wonen. Gelukkig passen de trapliften van Konink lijke Otolift nagenoeg altijd, of u nu een rechte trap, een trap met één of meerdere bochten of een wenteltrap heeft. Als u de beloopbaarheid van uw trap be langrijk vindt, is de revolutionaire Otolift Modul-Air een goede optie voor u. Deze traplift kan zelfs aan de binnenzijde van uw trap geplaatst worden. De brede kant van uw treden blijft dan veilig beloopbaar en uw trapleuning kan in de meeste geval len gewoon blijven zitten. Natuurlijk wilt u een zeer veilige en be trouwbare traplift. Bij Koninklijke Otolift hebben ze dat heel goed begrepen. Ligt er een obstakel op de trap, dan komt de trap lift automatisch en zachtjes tot stilstand. En bovenaan uw trap draait de zitting au tomatisch weg van het trappengat, zodat u altijd veilig op- en afstapt. Het ingebouw de noodprogramma en de slimme ac cuaandrijving zorgen ervoor dat de traplift ook bij stroomuitval gebruikt kan worden. Als u de traplift maar voor een korte pe riode nodig heeft, kan huren een goed alternatief zijn. Ook dan wordt de traplift helemaal op maat gemaakt voor uw trap. Heeft u de traplift voor een langere tijd no dig? Dan kan het voordeliger zijn om een (tweedehands) traplift te kopen. De trapliften van Koninklijke Otolift vol doen aan de strengste kwaliteits- en vei ligheidseisen, zoals de NEN-EN 81-40 en de Machinerichtlijn. Daarnaast hanteert Otolift een eigen, strengere, norm waar elke traplift aan moet voldoen. Mocht er toch een keer wat zijn met de traplift, dan kunt u vertrouwen op het 24/7 servicenetwerk. Met meer dan 100 eigen monteurs op de weg is er altijd wel een monteur in de buurt Bent u benieuwd of een traplift van Ko ninklijke Otolift ook de ideale oplossing is voor uw situatie? Vraag gratis een bro chure aan of maak een afspraak voor een thuisadvies. U weet dan direct wat er mo gelijk is en u krijgt een exacte en vrijblij vende prijsopgave. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. Uw trapleuning blijft zitten Brede kant van de trap blijft vrij Niet goed geld terug Huren, nieuw en tweedehands Slechts 48 uur levertijd m^rmr6U( Advertentie 04447772 Veilige traplift Grootste servicenetwerk Een traplift van Koninklijke Otolift Adres Postcode/plaats r~ Telefoon Stuur deze bon in een ongef ran keerde envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht I KONINKLIJKE Naam TRAPLIFTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 18