20 Liever thuis Peddelavontuur Tweelingverdriet ELKAAR OPNIEUW LEREN KENNEN 'De uitgelaten lachsalvo's kende ik nog niet' weer terug naar kantoor te gaan We bewonderen de nieuwe liefde van een collega. Op een terras, met wijn en zon gaat de foto rond. De liefde is al niet meer zo nieuw, maar het is de eerste keer sinds corona dat we live klinken. Dat ze ja zei op dé vraag was feestelijk. En dat we elkaar zien ook. Voor mij is het de eerste collega-borrel in levenden lijve, want begonnen in lockdowntijd. Ik wist niet dat de verliefde collega ultracoole broeken en dito sokken draagt. En de uitgelaten lach- salvo's ken ik ook nog niet van deze club. Wat een verademing. Het openhartige relaas van Martine Keulen op pagina 20 raakt me. Dat thuis werken juist een zegen kan zijn als je kampt met psychische problemen. En dat de terugkeer naar kantoor doods benauwd maakt. Weg uit de veilige bubbel. 'Na een dag op kantoor was ik mentaal uitgeput, van thuiswerken word ik blij en productief.' Zij neemt zich voor zichzelf opnieuw te leren kennen straks. Ook een mooie manier om het nieuwe normaal te ontdekken. Waarom Martine er niet aan moet denken Op kanotrip door de Groningse wildernis Marlie en Hannie konden elkaars gedachten lezen, nu moet Hannie haar missen 'Het is een won der dat we nog geen hele vette bonje hadden met z'n allen,' verzuchtte ik laatst. Ruis, misverstanden en 'je staat op mute je klinkt als een robot ik hoor een echo'. Eindeloze videomeetings, mensen zijn van minder gek geworden. Reikhalzend kijk ik uit naar het moment dat we de hier-niet-zitten-stickers van de bureaus trekken en weer schouder aan schouder werken. Het moment dat we elkaar opnieuw leren kennen. MEZZA 3 Sara van Gorp (47) ChefMezza en moeder van twee zonen van 6 en 11. 4 Mijn weekend 7 Heieen van Royen 8 Zin in 11 Zomercolumn 12 Interview Mark Tuitert 19 Geld Geluk 34 Joost Prinsen over Emma 36 Mezza Boek van de maand 38 Nu lezen 39 Mijn boek JoostSwarte 40 BV De Liefde 41 Puzzels 45 Joost mag 't weten 46 Hemd van het lijf Simone van der Vlugt COLOFON Chef Mezza Sara van Gorp Art director Henk Marseille Redactie Charlotte van Genderen, Jolanda van der Ploeg (frl), Ruud Roodhorst, Mark Roos (chef), Els Rozenbroek (frl) Vormgeving Sasja Kooistra, Coby Joustra (frl) Beeldredacteur Marcel Wagenaar REAGEREN? mezza@dpgmedia.nl Volg ons op Facebook, Instagram en Twitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 83