Jix\ FAMILIEBERICHTEN 17 Jinnie Weug-Snijders SUSANNA CORNELIA Jurgen Gijsbertus Schuurmans OVERLEDEN UJat nu 7 Waa£atnM \Jacu-x"» toch U^. is cte r/1 ugyi dit alles \jJ\6 a&sfk ir\<S-(XniujooKjJ- 1 Üeè Li 3e. ii 12 september 1960 In de armen van je moeder, 6enje nooit te oud om kind te zijn In veiligheid en omhelzing, maakt liefde je immer hfein Soms wordt de rots de 6randing, gaat het leven zoals het gaat Zorg jij ineens vóórhaar, sta jij ineens paraat Wees dan wie ze nodig heeft, in de wereld van haar 6rein Omhels haar als een moeder, zodat zij eens hind kan zijn 'Een ziekte is een ziekte, soms is de wereld niet fijn Dat veranderen luk} niet altijd, maar liefde krijg je echt niet klein Na nog bijna 2 mooie jaren in de Vondellaan, omringd door de liefste zorg die je je wensen kunt, hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Hans Weug Doesburg, 5 juli 1934 t Vlissingen, 30 juni 2021 Esther en Jan Lotte en Pepijn, Jip, Puk, Neeltje Finjan, Ninne Jan en Mandy Vincent en Valerie Dylan, Megan Correspondentieadres: Vrijdomweg 7,4382 BA Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze hartelijke dank, voor de liefdevolle verzorging, gaat uit naar alle medewerkers van woning 8 aan de Vondellaan van WVO zorg. Jurgen Schuurmans Jurgen Schuurmans Lieve Jinnie, Wat zullen we je missen na alle jaren van vriendschap en veel gezelligheid! Jopie en Jan Mastenbroek Lieve JLnnie, Verdrietig maar berustend nemen afscheid van onze lieve schoonzus en tante. Cor en Annie Rino en Miranda Maikel en Lianne Maria Lena van Cadsand-Poortvliet Fastenau-Rosendaal Herman Fastenau zaterdag 3 juli 2021 Met droefheid geven wij hierbij kennis dat onze zoon en lieve broer en oom na een kortstondig en hevig ziekbed op 29 juni 2021 is overleden. Fam. Schuurmans-Aalbers Correspondentieadres: de heer J. Schuurmans, Gildenburg 52, 2804 VK Gouda De crematiebijeenkomst vindt in besloten kring plaats op donderdag 8 juli 2021. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 29 juni 2021 van onze collega In 1984 is Jurgen in dienst getreden bij de raffinaderij als Operator en is tot aan zijn ziekbed in deze functie bij Process 1 werkzaam geweest. Wij zullen Jurgen herinneren als een fijne en zeer gewaardeerde collega die zich ten volle heeft ingezet voor ons bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar zijn nabestaanden en wensen hen veel kracht toe bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en collega's Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost Zeer bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze collega, De tijd gaat voort, alleen in gedachten kun je terug. We zullen Jurgen nooit vergeten! Rust zacht! Onze gedachten gaan uit naar de familie, vrienden en kennissenkring. Wij wensen u veel kracht. Collega's B-shift, Process 1 Zeeland Refinery N.V. Wij zijn verdrietig dat we onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Rie weduwe van Johannes Levinus van Cadsand (t 2012) 16 januari 1939 26 juni 2021 Leny en Paul Muller-van Cadsand Tamara en Renzo Tim, Fenna, Luca Stefan en Esther Kees en Conny van Cadsand-Elve Hans van Cadsand Jaimy Stuart Correspondentieadres: Van Dycklaan 14 4383 WK Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame, humorvolle en lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder. Suus is rustig ingeslapen. Ze laat een onuitwisbare indruk na. Middelburg, 9 november 1925 f Best, 29 juni 2021 weduwe van Rob en Joke Peter en Kim Seth, Viënne Jitske en Robin Rowan, Quinn Frits en Aletta Kyra en Gaëtan Jelle en Zana Het afscheid van Suus zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Rob Fastenau, Koningin Julianalaan 115582 JV Waalre

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41