PZC werkt met HOONDERTco,,, IS FASHION JOUW PASSIE? Stepan S llS PROCESS OPERATOR zet je vacatures in de spotlight. PURDEY werkenbijpurdey.nl Communicatiemedewerker multimedia ©nationale vacaturebank Montage medewerkers Werkvoorbereider Ervaren machinist Junttan heimachine WE'RE HIRING VERKOOPSTYLISTE Voor onze vestiging in Vlissingen-Oost zijn we op zoek naar een enthousiaste At Stepan Companyour vision is to provide innovative chemical solutions for a cleaner, healthier, more energy efficient world. Rol en verantwoordelijkheden; Als process operator zorg je samen met je collega's voor een veilig en efficiënt verloop van productieprocessen. Hieronder wordt verstaan het bedienen en controleren van de processen in en om de fabriek. Tot deze werkzaamheden behoren o.a. Meetkamerwerk, het uitvoeren van controlerondes, het nemen en analyseren van monsters, het analyseren en verhelpen van storingen, het uitvoeren van (klein) onderhoud, het laden en lossen van tankauto's en het opstellen en uitgeven van veiligwerkvergunningen. Het spreekt voor zich dat voor deze functie het naleven van de voorschriften op het gebied van veiligheid, milieu, kwaliteit en ARBO van primair belang zijn. Gevraagd: Een gemotiveerde en enthousiaste medewerker in opleiding, of met een afgeronde technische MBO-opleiding; VAPRO-B of vergelijkbaar. Je hebt een hoog veiligheids- en kwaliteitsbesef. Bij Stepan staan veiligheid en handhaving van de veiligheidsvoorschriften voorop. Je hebt goede sociale vaardigheden, bent breed georiënteerd en werkt graag in een klein, hecht team. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift en daarnaast heb je basiskennis van de Engelse taal en ervaring met MS Office tools. Een arbeidsgeneeskundig onderzoek maakt deel uit van de aanstellingsvoorwaarden. Wij bieden een interessante, afwisselende job in ploegendienst in een dynamische organisatie met een informeel en open karakter en veel interactie tussen de verschillende disciplines. Wij bieden een aantrekkelijk salaris met ploegentoeslag, vakantietoeslag, 13e maand en een bonusregeling. Daarnaast biedt Stepan Netherlands B.V uitstekende andere arbeidsvoorwaarden. Interesse? Heb je interesse in deze rol en heb je de benodigde skills in huis om de rol uit te kunnen voeren, solliciteer dan via www.stepan.com careers of mail Lia.vanderplaat@stepan.com. Sluitingsdatum: 19 juli 2021. zeeuwsArchief voor 20 uur per week ©nationale vacaturebank STAALBOUW STALEN BOUWELEMENTEN METAALZETTERIJ Gevestigd aan de Handelweg 3 te Kapelle Wegens groei zijn wij binnen ons solide, no-nonsense bedrijf op zoek naar nieuwe collega's Fulltime Voor de montage van staalconstructies en/of montage van stalen dak- en gevelbekleding. Fulltime Tot het takenpakket behoort o.a. het plaatsen van bestellingen van materialen, uitwerken van details en andere aanverwante werkzaamheden voor een gestroomlijnde werkvoorbereiding. t.b.v. Zuidwest Heiwerken B.V. Fulltime In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, zijn wij op zoek naar een ervaren machinist voor een Junttan heimachine, die van aanpakken weet. Je dient in het bezit te zijn van het TCVT certificaat Machinist grote funderingsma chine (W4-03) en eventueel een vrachtwagenrijbewijs. Voor bovengenoemde functies bieden wij: Een informele, prettige werksfeer met gemotiveerde collega's Salaris passend bij de functie en werkervaring Mogelijkheden tot het volgen van opleidingen Heeft u altijd al willen werken in een actief bedrijf, waar de ontwikkelingen nooit stil staan, en heeft u interesse in één van deze functies, mail dan uw motivatie met CV en werkervaring vóór 31 juli naar i.vanhartingsveldt@hoondert.com. Ben jij spontaan, fashion minded en een echte teamplayer?Join our team! In september is de grand opening van ons gloednieuwe Purdey filiaal in Sluis. Hiervoor zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste collega's. Werken bij Purdey is werken met een exclusieve collectie in een uniek concept. We denken in stijl in plaats van trends, elk kledingstuk wordt met liefde samengesteld. Bij ons vind je altijd iets bijzonders, voor elke gelegenheid! Naast onze eigen mooie labels vind je bij ons de leukste Friend Brands zoals Jc Sophie, Xandres, Mac, Lott Gioielli, Knit-ted, Josephine Co, Le Grand Sud, Nick Jean en nog veel meer. Voor meer informatie kijk op www.werkenbijpurdey.nlje bent van harte welkom! Empowering Everyone to Make a Difference Het Zeeuws Archief is dé werkplaats om de geschiedenis van Zeeland persoonlijk te ontdekken en te onderzoeken. Het Zeeuws Archief beheert en bewaart de archieven en collecties van overheden, particulieren en bedrijven in Zeeland en stelt deze beschikbaar aan het publiek. Het Zeeuws Archief wil uitgroeien tot hét e-Depot van Zeeland. Doel is het veiligstellen van de digitale informatie van en over Zeeland. Voor nu, en voor de toekomstige generaties. Meer weten? Kijk op www.zeeuwsarchief.nl Het Zeeuws Archief ziet communicatie als middel om de verschillende doelgroepen te bereiken zoals inhoudelijk geïnteresseerden, Zeeuwse overheden voor het Zeeuwse e-depot, sponsoren en medewerkers. Het Zeeuws Archief is op zoek naar versterking op het gebied van communicatie. In deze tijd waarin de online communicatie toe neemt en veel mensen vanuit huis onderzoek doen, zoekt het ZA iemand die de audiovisuele communicatie van het Zeeuws Archief verder helpt ontwikkelen. Het Zeeuws Archief is per direct op zoek naar een Meer informatie? https://www.zeeuwsarchief.nl/ben-jij-onze-nieuwe-communicatiemedewerker-multimedia/ Lanceer eenvoudig je eigen vacaturecampagne. En vind de kandidaten die je nergens anders vindt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 22