A VI v FAMILIEBERICHTEN 19 Piet Frankevijle Ben Cok dpg $an Si unon (jjuijze DANKBETUIGING Joke de Valck-Polfliet Mattheüs Hillebrand Theo LIP 1 ■li' Wij leefden in het licht, blij en gelukkig. Toen werd het donker met veel pijn en verdriet. Nu leef je in het licht, blij en gelukkig. Zacht en kalm is overleden echtgenoot van Nelly van Ecken Sintjansteen, 23-7-1936 j" Hulst, 1-7-2021 Nelly van Ecken Guust van Ecken (in herinnering) Louis van Ecken Peter van Ecken (mijn troost en toeverlaat) Frankie van Ecken (in herinnering) Fam Frankevijle (in herinnering) Oude Polderstraat 6 4561 NH Hulst De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Veel dank aan de goede buurtjes. Nicole Daphne Angelo Kristel Familie Naessens Familie Herrewegh Lamswaarde, juli 2021 Dankbetuiging Henny Andriessen Hoek, juli 2021 Voor uw blijken van belangstellling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder en oma Suzanna Dieleman-de Putter zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen r-nlui 1 1 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten zaterdag 3 juli 2021 ZV Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Juli 2021 Zonder Eric is alles anders... Zoveel kaarten en brieven, zoveel bloemen, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling, en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze allerliefste papa Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van willen wij u heel hartelijk bedanken. Mevr. K.E. Hillebrand - De Regt Henk Evelien en Michel Linde Middelburg, juli 2021 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen per soonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat de vele lieve reacties, de mooie brieven en kaarten ons erg goed hebben gedaan om deze moeilijke pe riode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Annie Cok-deVin Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2021 Mijn zus kreeg op 17 april een hersenstaminfarct, waarna zij moest revalideren in Ter Schorre. Na 3 weken ging ze erg achteruit, waarna zij helaas overleed. Tijdens die periode heb ik veel steun mogen ervaren van de artsen en het verplegend personeel, daar wil ik hen hartelijk voor bedanken. Ook een woord van dank aan alle medewerkers van Thuiszorg voor de jarenlange goede zorg. Verder dank ik allen die haar tijdens haar leven hebben bijgestaan en geholpen en die aanwezig waren bij de uitvaart. De leegte die zij achterlaat is groot, maar jullie aller betrokkenheid geeft me steun om verder te gaan. Jeannette Andriessen Axel, juli 2021 COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 ,i- - media 1 bedanken vooi /erlijden van mij vader en trotse Wij willen hierbij'iedereen belangstelling na het lieve man, onze zorgzame voor de opa Uw vele kaarten, woorden en persoonlijke aandacht tijdens zijn ziekte en na zijn overlijden waren een steun voor ons. We koesteren nu de mooie herinneringen. Sarie Buijze-Leunis Kinderen en kleinkinderen Cadzand, juli 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137