Y 18 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Annie Weug-Snijders Bea Verbraeken-Magnus Josephina de Kam - Holleman Jurgen Schuurmans Jurgen Schuurmans In de armen van je moeder, 6enje nooit te oud om hind te zijn In veiligheid en omhelzing, maaht liefde je immer hfein Soms wordt de rots de 6randing, gaat het leven zoals het gaat Zorg jij ineens vóórhaar, sta jij ineens paraat Wees dan wie ze nodig heeft, in de wereld van haar 6rein Omhels haar als een moeder, zodat zij eens hind kan zijn 'Een ziehte is een ziehte, soms is de wereld niet fijn Dat veranderen luht niet altijd, maar liefde hrijgje echt niet hfein Na nog bijna 2 mooie jaren in de Vondellaan, omringd door de liefste zorg die je je wensen kunt, hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Hans Weug r Doesburg, 5 juli 1934 t Vlissingen, 30 juni 2021 Esther en Jan Lotte en Pepijn, Jip, Puk, Neeltje Finjan, Ninne Jan en Mandy Vincent en Valerie Dylan, Megan Correspondentieadres: Vrijdomweg 7,4382 BA Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze hartelijke dank, voor de liefdevolle verzorging, gaat uit naar alle medewerkers van woning 8 aan de Vondellaan van WVO zorg. Lieve Jinnie, Wat zullen we je missen na alle jaren van vriendschap en veel gezelligheid! Jopie en Jan Mastenbroek Dag lief moedertje Dag lieve oma van de vogeltjes Dag lieve zus Dag lieve tante Bea Wat zullen we je missen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze ma, oma, overoma, zus, schoonzus en tante weduwe van Piet Verbraeken St. Jansteen, 21 maart 1941 f Koewacht, 29 juni 2021 Hulst: Ineke en Jean-Pierre Terneuzen: Diana en Patrick Chris en Frederick, Dorian, Areli Kelly en Wesley, Pien, Teun Tom, Fajah Lizzy, Amora, Adaya Rik Zus en schoonzus Neven en nichten Correspondentieadres: Pelmolengang 2,4531 BV Terneuzen De uitvaartdienst met aansluitend de begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar de verzorgenden en vrijwilligers van "De Lange Akkers te Koewacht voor de liefdevolle verzorging. Lieve Annie, Verdrietig maar berustend nemen afscheid van onze lieve schoonzus en tante. Cor en Annie Rino en Miranda Maikel en Lianne Fien Singel 183 Maria Lena van Cadsand-Poortvliet Rie zaterdag 3 juli 2021 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 29 juni 2021 van onze collega In 1984 is Jurgen in dienst getreden bij de raffinaderij als Operator en is tot aan zijn ziekbed in deze functie bij Process 1 werkzaam geweest. Wij zullen Jurgen herinneren als een fijne en zeer gewaardeerde collega die zich ten volle heeft ingezet voor ons bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar zijn nabestaanden en wensen hen veel kracht toe bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en collega's Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost Zeer bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze collega, De tijd gaat voort, alleen in gedachten kun je terug. We zullen Jurgen nooit vergeten! Rust zacht! Onze gedachten gaan uit naar de familie, vrienden en kennissenkring. Wij wensen u veel kracht. Collega's B-shift, Process 1 Zeeland Refinery N.V. ZV Algemene kennisgeving De Heer is mijn Herder Op de mooie leeftijd van 88 jaar is overleden sinds 1984 weduwe van Cornelis de Kam Rotterdam Middelburg 9 juli 1932 23 juni 2021 Correspondentieadres: 4381VG Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn verdrietig dat we onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Johannes Levinus van Cadsand (t 2012) 16 januari 1939 26 juni 2021 Leny en Paul Muller-van Cadsand Tamara en Renzo Tim, Fenna, Luca Stefan en Esther Kees en Conny van Cadsand-Elve Hans van Cadsand Jaimy Stuart Correspondentieadres: Van Dycklaan 14 4383 WK Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136