l eternella Amelia Maria Schuttvlot - Visser FAMILIEBERICHTEN 13 Jan Pleune Jf OVERLEDEN Aarnout Abraham Boerman Willem Heijbroek (1940 - 2021) Mariette Sylvia Albertina Scheerders DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Na een leven, waarin hij altijd klaarstond voor anderen, is na een periode van afnemende gezondheid overleden mijn man, onze vader, schoonvader en opa - Noud - echtgenoot van Elsje Cornelia Vinke Biervliet, 14-3-1936 Zuidlandstraat 68 4532 CL Terneuzen t Terneuzen, 26-6-2021 Elly Boerman-Vinke Zoë# Tanja en Peter Sandra en Paul Yannick Megan De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wim van den Branden Magdalena Maat - Leny - HEEMSCHUT Erfgoedvereniging Heemschut herdenkt met veel waardering en respect haar oud-bestuurslid van de vereniging, lid en oud-voorzitter van de commissie Zeeland Dankzij zijn jarenlange inzet zijn tal van monumentale gebouwen en kunstwerken in de provincie Zeeland behouden gebleven. Voor het behoud van de mozaïeken van Britannia in Vlissingen sprong hij ruim 20 jaar geleden al in de bres. namens de Commissie Zeeland, Arjen Drijgers, voorzitter namens de Werkgroep Monumentale Kunst, Johanna Jacobs, voorzitter namens het Bestuur, Henk Hellegers, voorzitter namens het bureau, Karei Loeff, directeur Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, lieve opa en overopa 3-5-1923 t 22-6-2021 Willy Pleune- Geelhoed Rianne en Adriaan Willemien en Luc, Ludovic Adriana en Wouter Joost en Carmen, Janna Rooversberg 98 4617 MV Bergen op Zoom Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder Betuigen wij onze oprechte dank Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten dinsdag 29 juni 2021 Ik heb het leven liefgehad zo omarm ik ook het eeuwige wie mij liefheeft, heeft ook het leven lief heb verdriet, maar vindt het plezier weer terug alleen om mij dat plezier te doen Wij wisten dat hij ziek was, zijn overlijden kwam toch nog onverwacht en veel te vroeg. Wij zijn dan ook geschokt en verdrietig van het heengaan van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Riet de Kort in de leeftijd van 74 jaar. Riet van den Branden-de Kort John en Margot Tom Rick Tim 23 juni 2021 Correspondentieadres: Elzenstraat 40 4581 AW Vogelwaarde De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar onze huisarts Dr. Helmers voor de goede zorgen. Maar ik heb je bij me diep in mij daarom ben je zo dichtbij Na een intens en bewogen leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma in de leeftijd van 84 jaar. Kinderen Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Hulst, 25 juni 2021 Correspondentieadres: Jos Everaardstraat 18,4564 CM Sintjansteen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. y~l\ ra eRFCoeoveRenicinc Herinner mij niet in sombere dagen herinner mij in de stralende zon herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. In liefde verbonden en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben we met veel ver driet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jozef de Deckere Doel, 24 juli 1938 t Hulst, 26 juni 2021 Nieuw-Namen Jozef de Deckere Stekene (B) Henk en Gina de Deckere-Sturm Glenn en Nathalia Nieuw-Namen Frank en Nicole de Deckere-van Remortel Tom en llona Roy en Lobke Heikant Anne-Marie en Carlo Nachtegael-de Deckere Naomi en Sten Mirthe Correspondentieadres: Reijnaertstraat 10 4568 BA Nieuw-Namen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 64