12 FAMILIEBERICHTEN Marie Kaland-Minderhoud Jan Pleune Jacqueline Walraven-Sougé Catharina Willemina Vijlbrief - den Hollander Mieke Vijlbrief-den Hollander Mieke Vijlbrief-den Hollander Jacqueline Walraven-Sougé 'Verdriet, vreugde, struikelend door het leven" Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en trotse oma echtgenote van Lein Kaland f Westkapelle, 24 november 1932 f Vlissingen, 25 juni 2021 Leo en Nelly Michiel en Stefanie Sophie Ruud en Amber Kirsten Bram Annelies (In herinnering) Anthonie en Kaori Naoto Luca Correspondentieadres Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v.: Familie Kaland Postbus 8046 4330 EA Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg (bereikbaar via N57, afslag de Mortiere), alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 30 juni van 19.00 tot 19.45 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt op donderdag 1 juli in besloten kring gehouden. De begrafenis zal omstreeks 14.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in "Bij de Koster". Marie Kaland-Minderhoud Tante Marie Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader, lieve opa en overopa 3-5-1923 t 22-6-2021 Willy Pleune- Geelhoed Rianne en Adriaan Willemien en Luc, Ludovic Adriana en Wouter Joost en Carmen, Janna Rooversberg 98 4617 MV Bergen op Zoom Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met bewondering en dankbaarheid voor wie zij voor ons was, nemen wij met verdriet afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en trotse oma 1 september 1941 27 juni 2021 Frans Walraven Erik en Edith Kirsten en Tom Jasmijn Ingrid en Mark Steijn Levira Onze dank gaat uit naar het wijkteam Griffioen van Zorgstroom voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v.: Familie Walraven Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt in besloten kring gehouden. dinsdag 29 juni 2021 PM Tot ons groot verdriet is onze lieve en zorgzame zus, schoonzus en tante overleden Wij zullen haar missen. Boord en Saar Wim en Tine Ko en Ina Marjan en Piet Neven en nichten We zijn verdrietig dat er een einde is gekomen aan het leven van onze lieve Blijvend zijn de goede herinneringen. Lein en Nelly Els en Adrie Westkapelle 'De steppe zal bloeien' Lied 608 In liefde losgelaten mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma 22 januari 1949 t 27 juni 2021 Dankbaar voor wie zij voor ons was. Oostkapelle: Frans Teuntje •S Middelburg: Johannes en Dikki Linda Jeroen Eva Dongen: Matthijs en Lenke Lena Vincent Jules Oirschot: Thomas en Petra Anna Marijn De afscheidsdienst en begrafenis zullen plaats vinden in besloten kring op donderdag 1 juli. De dienst is vanaf 13.00 uur mee te beleven via kerkdienstgemist. nl/Zionskerk Oude Domburgseweg 8,4356 CC Oostkapelle Verdrietig zijn we bij het overlijden van onze schoonzus en tante We zullen je hartelijkheid en gulle lach missen. Ria den Hollander-Wondergem Tineke en Reinout Mart en Anja Harm en Annemiek Anne-Willem en Esther en kinderen Oostkapelle, juni 2021 Oostkapelle, 28 juni 2021 Gisteren is onze lieve buurvrouw overleden. We zullen haar missen op en rond 't Ofje'. Onze gedachten zijn bij Frans en de familie die haar de afgelopen weken zo liefdevol hebben verzorgd. Wij wensen hen sterkte en Gods nabijheid toe. De buren van de Oude Domburgseweg Wij zijn bedroefd, door het bericht, dat is overleden, onze schoonzus en tante, Jan en Bep Piet en Hennie Tonnie en Adrie Frits en Ditteke Neven en Nichten, Jeannette Wij wensen Frans, kinderen en kleinkinderen, sterkte met dit verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40