FAMILIEBERICHTEN 11 Adriaan Willem de Munck Adrie de Munck Adrie de Munck Adrie de Munck Cor Huiszoon Willem Abraham Remeeus Lieve opa, OVERLEDEN - Adrie - Adrie de Munck Adrie de Munck Miep Huiszoon-den Hollander Wim Wim Remeeus dinsdag 29 juni 2021 Met gevoelens van verdriet en gemis, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u er kennis van dat is overleden mijn allerliefste man, onze vader, opa, overgrootvader en bonusvader 26 december 1946 f 26 juni 2021 Hanny Traas Tonnie en Diana Manuela en Martjan, Lucas Samantha en Stan, Senna Johnny en Els Anouk Jan en Maija Molenpolderweg 16 4401 NPYerseke De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats. Er is gelegenheid om ons te condoleren op donderdag 1 juli van 16.00 tot 17.00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5,4623 RE Bergen op Zoom. We bedanken het team van Buurtzorg Yerseke en de huisarts, dokter Van der Kooij, voor de goede verzorging en begeleiding. We hebben afscheid genomen van een mooi en goed mens, onze broer, zwager en oom Wat zullen we hem missen. Sanny en Ko Janny en Gert Josien (in herinnering) Wilma en Henk Neven en nichten Na een kortstondig ziekbed is overleden onze zwager Wij wensen Hanny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Sint Laurens: Jaap en Ria Kapelle: Kees en Leny Neven en nichten Met veel verdriet, maar ook met een gevoel van dankbaarheid voor zijn jarenlange vriendschap, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriend Jacky en Nina Erwin en Judith Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Met veel verdriet moeten we afscheid nemen van een bijzonder mens en vriend Wat gaan we je missen! Abra en Huib Magda en Peter Fien en Harry (in herinnering) Joke Jorien Trudi en Wiebe Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurman, Wij wensen Hanny, familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Yerseke: André Veerle Wilbert Martine Luuk Tom Vlissingen, 25 juni 1935 Zoals pa zei: "ik heb een mooi leven gehad" Dat deze dag zou komen wisten wij, maar dit maakt het niet gemakkelijker te aanvaarden. Kort na het heengaan van onze moeder moeten wij afscheid nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar van f Oost-Souburg, 26 juni 2021 Wilma Tonny Talitha <0° Roland Lynn, Daley Malkel Jolanda Sjaak Jenny &Myron Jivan Kevin Yvonne Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v.: Familie Huiszoon Postbus 8046 4330 EA Middelburg Het afscheid van Cor zal in besloten kring plaatsvinden. Met dank voor de liefdevolle verzorging van Cor, door dokter W Lucas en het verzorgend personeel van WVO- zorg, team Oost-Souburg. Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook de sporen die je achterlaat. Na een mooi en lang leven hebben we samen afscheid genomen van onze zorgzame vader, betrokken opa en "oude" opa Lid in de Orde van Oranje Nassau, sinds 7 september 2011 weduwnaar van Jannetje Mullié. Ouwerkerk, 2 maart 1918 Goes, 25 juni 2021 Kortgene: Ineke Bouwense - Remeeus Piet Bouwense Eveline en Caesar, Jules, Guido Stefan en Hilde, Joost, Sanne Kapelle: Wim Remeeus (in herinnering) Nel Remeeus - Klippel Annemiek en Sam, Dirk, Pim Bart en Esther, Joey, Tygo Een speciaal woord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van Zorggroep Ter Weel Goes, locatie Abbekindershof 3, voorde liefdevolle verzorgingen begeleiding. Correspondentieadres: Veerse Meerstraat 10,4484 BE Kortgene De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Dankbaar datje zo lang onderdeel van ons leven bent geweest. Bedankt voor de grote en kleine momenten. Annemiek en Sam, Dirk en Pim Eveline en Caesar, Jules en Guido Stefan en Hilde, Joost en Sanne Bart en Esther, Joey en Tygo Verdrietig zijn wij, maar ook dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn. Op 103-jarige leeftijd is overleden onze broer, zwager en oom J. Remeeus-Steenpoorte A. van der Linden neven en nichten en allen die ons zijn voorgegaan ■K I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 39