OP ONZE BRUILOFT NAMEN GASTEN ZELF WIJN MEE' Kim spendeert 200 euro per maand aan gadgets, Marjolijn geeft de katten holistisch voer. Marjolijn 'We kochten bijna alles nieuw toen we twee jaar geleden verhuisden. Onze oude inrichting paste bij ons voormalige moderne rijtjeshuis, niet bij deze authentieke boerderij.' Kim 'Alleen het bed, een tafeltje en een kast hebben we meegenomen.' Marjolijn 'Ik ben blij met onze nieuwste aan winst: de piano. Die was tweedehands, kostte 2500 euro toch?' Kim 'Zoiets. We spelen allebei als hobby.' Marjolijn 'De pianoles-app kost 100 euro per jaar.' Kim 'We betalen 1500 euro aan de hypotheek.' Marjolijn 'We boffen dat de hypotheekrente omlaag ging, waardoor we nauwelijks meer betalen dan vroeger, terwijl we leven als God in Frankrijk.' Kim 'We hebben nu 200 vierkante meter en bijna tien keer meer grond.' Marjolijn 'Boodschappen laten we altijd bezorgen, voor gemiddeld 200 euro per week.' Kim 'Daar komen de kosten van onze twee katers Oscar en Pinda nog bij. Ze krijgen van Marjolijn speciaal, holistisch kattenvoer.' Marjolijn 'Dat is zo'n 250 euro per maand.' Kim 'Ik geef gemiddeld 200 euro per maand uit aan apparaten en gadgets. Soms blijken ze overbodig. Die spinningfiets heb ik maar twee maanden gebruikt.' Marjolijn 'In mijn hoofd popt op dat hij 395 euro kostte.' Kim 'Marjolijn heeft een specifieke smaak, dus de ring die ik haar vorig jaar gaf hebben we samen uitgezocht.' Marjolijn 'De prachtige lab grown diamond schittert als een echte, maar is een syntheti sche diamant. Kostte ruim 1000 euro.' Kim 'Meer dan onze trouwringen samen?' Marjolijn 'Ongeveer. We trouwden in 2014 in Denemarken, waar Kim vandaan komt. We hadden een prachtig kasteel met landgoed afgehuurd voor een week. De ondernemer in mij wist een flinke korting te bedingen, door de eigenaar met zijn website te helpen.' Kim 'We gaven ongeveer 17.000 euro uit.' Marjolijn 'Valt echt mee. We hadden wel iedereen gevraagd alcohol vanuit Nederland mee te nemen, dat is daar niet te betalen.' Kim 'Slim hè. Marjolijn belegt ook graag.' Marjolijn 'Kim vindt bezig zijn met geld niet interessant. Ik wel. Ik geniet ook enorm van de koopzegels van de supermarkt. Ik dacht vroeger dat dat heel suf was, maar het is juist slim en geeft 6 procent rente! Ik ben van plan door te sparen tot ons 70ste.' MEZZA19 Marjolijn Desmet (38) is coach en commu nicatieadviseur. Kim Laugesen (37) is business operations analyst. Ze wonen in een woonboerderij uit 1880 in Maasbommel. Grootste miskoop Marjolijn 'Een bam boe stoommandje. Ik heb het nog nooit gebruikt.' Kim 'Vier zonnebrillen. Als ik eraan denk er eentje op te zetten, is de zon alweer weg.' Beste koop Marjolijn 'Ons droom huis. We worden altijd wakker met een vakantiegevoel.' Kim 'De robotgras maaier. Kostte 750 euro, dat is-ie waard.' Ook meedoen? Stuur een mail naar geldengeluk@dpgmedia.nl O CD X O X co LU I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 99