18 Johannes Menheere Albert de Wolff Adrie Beulens Adriaan Zuidhof Cornelis Gilles Versluis Gerrie de Jonge - Jacobs Annemiek tfannck Kees Goulooze Lambertus Frederikus Maria Witkamp Maatje Dingemanse - Hugense Geertruida van Gurp - Witte DANKBETUIGING Denk aan mij terug, niet in de dagen van verdriet, maar met een lach en gewoon zoals ik was. De overweldigende belangstelling, de lieve persoonlijke reacties, zoveel kaartjes, lieve troostende woorden, heel veel bloemen en telefoontjes na het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante. Als familie bedanken wij iedereen voor jullie steun, vriendschap en liefde. Gert en Nel Harinck Marco, Monique en Britt Wij bedanken iedereen voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze vader de vele kaarten, bloemen en berichten hebben ons goed gedaan. Matty Goulooze-Goedhart John Marjolijn Vlissingen, juni 2021 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. J.J.D. Menheere - Magnus Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, juni 2021 Wilhelmina Catharina Adriana Smolders - Groenenberg Peter Boonman Wij danken iedereen voor het medeleven na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Uw aanwezigheid, medeleven en de kaarten hebben ons goed gedaan. Familie Beulens Kwadendamme, juni 2021 Albert Geuze Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Middelburg, 6 mei 2021 Riet Witkamp-van Lieshout kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan. C.A. Zuidhof - Rijk Kinderen en kleinkinderen Ovezande, juni 2021 Voor de blijken van medeleven die we van u ontvangen hebben na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. nichten en neven famillie Hugense en Dingemanse 's-Gravenpolder, juni 2021 Virginia Louisa Johanna Dorothea Helder-de Coninck Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Familie Versluis Vlissingen, juni 2021 Wij willen langs deze weg iedereen bedanken voor het medeleven en de belangstelling na het overlijden van Het geeft ons troost dat Piet en Gerrie nu zijn herenigd. Kinderen en kleinkinderen Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Nieuwdorp, juni 2021 Kapelle, 26 juni 2021 Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van Een extra dank gaat uit naar Zorgstroom, team Dauwendaele-west en dokter Bruynzeel voor de goede zorgen. Jan Smolders en kinderen Middelburg, 26 juni 2021 Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling na het overlijden van onze zoon, broer, schoonbroer en oom Het heeft ons veel steun en troost gegeven. Familie Boonman Middelburg, juni 2021 We delen het verdriet, maar ook de mooie herinneringen. We willen iedereen bedanken die, op wat voor manier dan ook, heeft meegeleefd tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en vader Wij voelen ons gesteund in ons verdriet. Corrie de Wolff-van Sluijs en kinderen Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het van mijn lieve man en onze vader overlijden heeft ons goed gedaan. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. Janneke Geuze en kinderen de Rijke Serooskerke, juni 2021 zaterdag 26 juni 2021 PM Langs deze weg spreken wij onze oprechte dank uit voor de vele blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder Sylvia en Theo Goes, juni 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42