a ■jo FAMILIEBERICHTEN 17 JOHANNES MARJNUS DE BACK JO DE BACK Jacobus Bosselaar Marinus Jozias van Boven Aline Marie Mornout - Heyndrikx Maria Elisabeth Kesteloo-Dekker Leny Corré-de Regt OVERLEDEN DANKBETUIGING I* li ir^Blf**) W\ .ys^ Bedroefd maar dankbaar wat hij voor mij betekent, is van mij heengegaan Henk HazelhofF Hendrik Lodewijk echtgenoot van Ingrid Hazelhoff- van der Linden ik Zaandam, t Prinsenbeek, 25 november 1935 21 juni 2021 Paul Kay, Robin Correspondentieadres: Markt 40c, 4841 AC Prinsenbeek Zondagavond is op 82-jarige leeftijd overleden onze broer Ko 11 december 1938 120 juni 2021 Wissenkerke: W.J. Bosselaar J.C.A. Bosselaar - Versluijs t Kamperland: A.J. Bosselaar Correspondentieadres: Nieuwstraat 53,4493 BA Kamperland De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een welgemeend woord van dank aan personeel en vrijwilligers van "Hoge Duin Cornelia" te Zierikzee en "Zorgcentrum Cleijenborch" te Colijnsplaat voor de zorg en vriendschap aan hem besteed. We stellen het op prijs uitsluitend schriftelijke condoleances te ontvangen. =Si - Rien - Wij danken iedereen voor de warme en overweldigende hoeveelheid belangstelling in de vorm van fijne gesprekken en mooie woorden op de kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma De leegte is nog moeilijk te aanvaarden maar zoveel betrokkenheid geeft ons moed om verder te gaan. Familie Kesteloo Koudekerke, juni 2021 Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling die we ontvangen hebben na het overlijden van mijn geliefde, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en meelevende oma hiervoor willen wij iedereen hartelijk bedanken. Krijn Corré Lianne Wilco en Ilka, Hm, Lisa Kleverskerke, juni 2021 zaterdag 26 juni 2021 PM "5* Voor de wereld was hij een van de velen, voor ons was hij de hele wereld. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pap en opa echtgenoot van Annie de Back-Beeke Goes, 25 maart 1932 Goes, 24 juni 2021 Goes: Annie de Back-Beeke Wolphaartsdijk: Sylvia Ko Rik Kayleigh Nieuw-Zeeland: Yvonne André llona Kris, Skyla, Ethan, Liam Jordi Aleisha, Harper Duitsland: Rudi Babette Michel (in liefdevolle herinnering) Patrick Angelika Dayanera Kay, Ellie Marie Stella Marius Goes Wendy Ruud Jeffrey Mandy Ramon Mandy Marcel Correspondentieadres: Burgemeester Hackstraat 15 4471 BL Wolphaartsdijk Het afscheid van Jo zal in besloten kring plaatsvinden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar dr. Schmeitz en het verzorgend personeel van Woonzorgcentrum St. Maarten in de Groe voor de liefdevolle verzorging van Jo. Onze gewaardeerde zwager en oom We zullen hem missen Joop en Truus Beun-Beeke, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Na vele jaren van achteruitgang in gezondheid is nu overleden mijn lieve man, onze vader en schoonvader 's-Heer Arendskerke, Oost-Souburg, 8 juni 1932 21 juni 2021 Yvonne van Boven-Bosdijk Edgar en Olga Frank Wij danken alle mensen die in de loop der jaren hun zorg aan hem besteed hebben. In het bijzonder dank aan alle medewerkers van Buurtzorg en SVRZ Het Ambachtsveld 31 in Oost-Souburg voor de liefdevolle verzorging. Middelburgsestraat 81 4388 VP Oost-Souburg We hebben Rien in kleine kring naar zijn laatste rustplaats begeleid. weduwe van George Mornout St. Margriete, Roosendaal, 7 maart 1933 19 juni 2021 Hans, Yvonne Marijn David Casper Abel Bart Karin Correspondentieadres: Lavendelberg 57 4708 LG Roosendaal Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41