9 Martin Verboom (59) Planner bij NS Wie: Martin Verboom (59) uit Den Haag Locatie: Kleine Sluis, Wemeldinge Tijdstip: dinsdag 22 juni, 16.30 uur ^^B igenlijk zou ik hier met m'n vrouw moeten lopen, maar mijn ^^B dochter in Den Haag kreeg gis teravond een blindedarmontsteking. Wij liggen met onze zeilboot hier in de haven van Wemeldinge, dus mijn vrouw is te ruggegaan met de taxi naar Numansdorp, onze thuishaven waar ook de auto nog stond. M'n dochter is vannacht geope reerd en het is gelukkig goed gegaan." ,,Nu ben ik hier dwalende, wat moet een man zonder vrouw anders, haha! Morgen zeil ik terug naar Numansdorp. Alleen ja, ik heb alles zo gemaakt dat ik zonder hulp van anderen kan varen. Alleen zeilen is eigenlijk beter dan met z'n tweeën. Met mijn vrouw erbij is het ook hartstikke leuk, maar alleen ervaar je de ultieme rust." Afbouwen ,,Ik ben geboren en getogen in Den Haag. Een echte Hagenees, Hagenaren wonen aan de andere kant van de Laan van Meer- dervoort. Dat is zeg maar de goede buurt, ik gewoon aan de gewone zijde. Ik ben aan het afbouwen en werk nu nog maar drie dagen in de week, als planner bij de Nederlandse Spoorwegen. Ik ben bijna zestig, het is wel goed geweest." Wonen in Zeeland ,,Mijn vrouw werkt als verpleegster in een hospice. Ik zou het niet kunnen, maar zij vindt het prachtig mooi werk. Omdat zij ook maar drie dagen werkt, hebben we veel vrije tijd. In de zomer zitten we bijna altijd in Numansdorp. Dat is ons uitje, ons tweede thuis. We zeilen graag naar Zeeland, we vinden dit een mooi gebied en we kennen alle havens. Ik zou hier na mijn pensioen best willen wonen, maar mijn vrouw is daar niet zo enthousi ast over. De kleinkinderen hè?" GO ZATERDAG 26 JUNI 2021 Verhalen van mensen liggen op straat. Wij tekenen ze elke week op. V/Al NI IV.3 I nAAAA I Tekst Joeri Wisse. Foto Johan van der Heijden 'Alleen zeilen is beter'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 33