PZC werkt met COVRA nationale vacaturebank VEERE Medewerker groen nationale vacaturebank Directiesecretaresse/ Office manager We zijn op zoek naar een Ik ben die ZORGVULDIGE STYLIST die jullie team komt versterken. 36 uur Wissenkerke max 2.765,- vóór 1 juli 2021 Meer informatie vind je op www.werkenbijdebevelanden.nl. GEMEENTE FINANCIEEL ADVISEUR HBO-NIVEAU, SCHAAL 10, 36 UUR Je vindt je nieuwe baan op nationalevacaturebank.nl (minimaal 32 uur per week) VACATURE PRODUCTIELEIDER (M/V) De gemeente Veere werkt met ambitieuze en gedreven medewerkers aan de realisatie van de doelstellingen die de organisatie nastreeft. Binnen de afdeling Bedrijfsvoering ontstaat ruimte voor een nieuwe, enthousiaste collega: De reactietermijn loopt t/m 6 juli 2021. Voor meer informatie, kijk op www.veere.nl/vacatures (geen acquisitie) Ben jij die bevlogen directiesecretaresse die onze directie op veelzijdige en pragmatische wijze kan ondersteunen? Kun je daarnaast ook onze kantoorom geving efficiënt en effectief organiseren? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zijn een open en transparante organisatie. Je hebt een belangrijk aandeel in het realiseren gastvrijheid binnen COVRA. Samen met de secretarieel me dewerker, aan wie jij leiding geeft, verwerk je correspondentie en ontvang je gasten. Je beheert de agenda's, organiseert (buitenlandse) reizen en bereidt vergaderingen voor. Je maakt notulen en werkt deze uit. Je beheert docu menten, contracten en het personeelsarchief. Je onderhoudt contacten met diverse externe partijen en maakt afspraken over de personeelsplanning en werkzaamheden van de receptie, schoonmaak en kantine. Je zorgt bovendien voor een prettige, representatieve kantoorinrichting. Vacature-eisen: Je beschikt over minimaal hbo-werk- en denkniveau en hebt bij voorkeur een opleiding gevolgd voor directiesecretaresse/ office manager; Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring in een vergelijkbare zelfstandige functie; Je bent een goede planner en organisator en neemt initiatief; Je goede kennis van en ervaring met de gebruikelijke kantoorsoftware; Je hebt uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Wat bieden wij? Uitstekend salaris; Met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, 44 vakantiedagen (bij fulltime dienstverband) en een aantrekkelijke pensioenregeling; Een informeel werkklimaat. Wil jij ons team komen versterken? Reageer dan snel! Als je vragen hebt over de functie, voel je dan vrij om deze vrijblijvend te stellen. Hiervoor kun je het contact opnemen met plaatsvervan gend directeur, Ewoud Verhoef (0113-616670), of de HR-adviseur, Rob Com mandeur (06-12331270). Je kunt tot 6 juli 2021 reageren via vacature@covra.nl Meer informatie over de vacature en onze organisatie vind je op www.covra.nl. Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste en gedreven productieleider voor het aansturen van onze productie. Leidinggeven, organiseren en overzicht bewaren zijn belangrijke eigenschappen hierbij om het verloop van het productieproces te bewaken. Tezamen met het productieteam zorgt de productieleider ervoor dat de dagelijkse planning wordt behaald en op een kwalitatieve manier wordt uitgevoerd. Wie zijn wij? World of Oysters BV is een specialist in het verwerken, venwateren, sorteren en verpakken van oesters. Met een uniek breed assortiment oesters staan we dagelijks graag klaar voor veel gepassioneerde kwalitatieve afnemers. Wat zijn jouw taken? - Verantwoordelijk voor het gehele productie proces en aansturing hiervan (van inslag tot uit slag van oesters); - Het maken en verzorgen van productie- en personeelsplanningen om een optimaal productie verloop te borgen; - Het zorgdragen en bewaken van periodiek onderhoud van de installaties in de productiehal; - Het bewaken van naleving van alle kwaliteits voorschriften en stimuleren van voedselveilig werken en het nazien hierop; - Het motiveren en onderhouden van een goede teamsfeer en een belangrijke tussenschakel zijn tussen productie en kantoor; - Het uitvoeren van wekelijks overleg met verantwoordelijken kwaliteit en inkoop om productieproces optimaal te laten verlopen. Wie zoeken wij? - MBO-/ HBO opleiding op het gebied van procestechniek in de voedingsmiddelen technologie of soortgelijke sector; - Leidinggevende ervaring in een (food)productie omgeving; - Stressbestendig en communicatief vaardig; - In staat om te delegeren en controleren; - Besluitvaardig en een sterk analytisch vermogen; - Hoog kwaliteitsbewustzijn en doorzettingsvermogen. - Flexibele inzetbaarheid, waarbij op zaterdagochtend gewerkt wordt; Wat kunnen wij jou bieden? - Een fulltime functie binnen een jonge en groeiende organisatie met korte communicatielijnen; - Een afwisselende en verantwoordelijke functie in een internationale werkomgeving; - Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden; - Voldoende doorgroei- en opleidingsmogelijkheden. Geïnteresseerd geraakt in bovenstaande vacature? Stuur dan jouw C.V. met sollicitatiebrief voor 5 juli naar World of Oysters BV, Krab 16, 4401 PA Yerseke ter attentie van de heer Jurrie Dhooge. Of per e-mail naarjurrie@worldofoysters.com. Voorvragen over de vacature kan er contact opgenomen worden per e-mail of telefonisch op 0113-760770.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 22