Gj 0 COLOFON Familieberichten dpg FAMILIEBERICHTEN 19 DEE\ Theo van Limmen ■li' Wij staan altijd voor u klaar/ OVERIGE BERICHTEN familieberichten Wies Neve Voor uw blijken van belangstellling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Antheunis Dekker zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, juni 2021 voor elkaar Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Teuneke de Keizer-Wolfert zeggen wij u hartelijk dank. Familie Wolfert Familie de Keizer Axel, juni 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. zaterdag 26 juni 2021 Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Familie Neve Familie Brouwers Juni 2021 Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 IO 77 voor een persoonlijk gesprek. Wij willen u hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven, de vele kaartjes met persoonlijke reacties en mooie herinneringen en de bemoedigende woorden na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom We vinden het fijn om te weten dat hij gewaardeerd werd om wie hij was. Het is ons tot grote steun. Familie van Limmen Sas van Gent, juni 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 139