I M FAMILIEBERICHTEN 17 Quirina Emma Anneke Hoeijmakers - Roelvink Izak Paulus Flipse 9 Antje Harinck - Verschiere OVERLEDEN Willem van den Berge Kornelis Marinus Staal Anneke Aaltje Koulman DANKBETUIGING UCe/ftr - Kees - Amsterdam, 12 oktober 1958 Jos Jens Thjeu Quirina is thuis opgebaard. De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 26 juni 2021 om 11.00 uur in de Grote kerk, Kerkplein 3 te Brouwershaven (parkeren op de Markt). Aansluitend zal omstreeks 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Zonnemaire (ingang Christinastraat), met gelegenheid tot condoleance na afloop thuis. Bermweg 7 4316 AM Zonnemaire Als het leven lijden geworden is De kans op beter worden hier niet is Dan zal ik naar een plek toegaan Waar ziekte en pijn niet meer bestaan Verdrietig om de grote leegte die ze achterlaat, maar dankbaar voor de warme liefde die ze bracht in ons leven, delen wij u mede dat na een langdurige strijd tegen een slopende ziekte (MIDD/MELAS) is overleden onze moedige echtgenote en onvervangbare moeder t Zonnemaire, 18 juni 2021 Izaak Paulus Flipse Voorgoed/ uXJb ons- mldderv Voor aitlfd/Crvoni'hart Voor de vele lieve en hartverwarmende reacties die wij kregen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma willen wij iedereen hartelijk bedanken. Adrie, Marijke, Ad, Ard, Ineke, Estelle en Noa De belangstelling was verwarmend en overweldigend. Het heeft ons heel erg goed gedaan te merken dat onze zorgzame moeder, oma en over-oma zo geliefd was. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Heinkenszand, juni 2021 donderdag 24 juni 2021 Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze collega Diepbedroefd delen wij u mee dat na een ernstige ziekte op 52-jarige leeftijd is overleden onze lieve en zorgzame zoon, broer, zwager en oom Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend. Wij wensen Evelien en de kinderen kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. J.M. Staal D. Staal - van Noorden Anja Mart-Jan Versprille Jacco Pellina, Nellianne Marko Linda Marian Staal Joke Staal Hans-Erik de Kort Raajii 22 juni 2021 Correspondentieadres: Moerzicht 73 Kamer 1020 4401 HZ Yerseke Wij zullen Willem missen, onze toegewijde en lieve collega die altijd alles gaf wat hij had. Onze gedachten zijn bij Tonha, Suryan, Engel en Joa. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Welcome in Zeeland Renesse, 22 juni 2021 Gelijk een hinde die naar waterbeken smacht, zo smacht mijn ziel naar U, o God. Psalm 42 Verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, in de gezegende leeftijd van 95 jaar van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa sinds 23 mei 2009 weduwnaar van Sara Wilhelmina Flipse-Bouterse drager van de bronzen eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Conny en Marius Martin en Marinka, William, Anne Correspondentieadres: Soelekerkestraat 26,4493 BS Kamperland De afscheidsdienst en begrafenis worden in besloten kring gehouden op vrijdag 25 juni. U kunt de dienst vanaf 13.30 uur volgen via www.kerkdienstgemist.nl. via het account van de Protestantse Gemeente Kamperland. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze vader, opa en overopa door de mensen van Thuiszorg Allévo en Ter Valcke. Het leven is zo lang, af en toe duurt het maandenlang. Onderbroken door hoog gras, diepe rivieren en kussen, die netzo lang duren als een appel valt in de kleine seconde tussen zomer en herfst. Weduwe van Herman Meerkamp van Embden Rotterdam, 5 oktober 1939 Zaamslag, 20 juni 2021 Elske Koulman Albert Koulman Correspondentieadres: 50 Sidney Street, King's Lynn, PE30 5RF, UK akoulman@gmail.com Op vrijdag 25 juni is er van 16.00 uur tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid van Anneke te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Bedroefd laten wij weten dat toch nog onverwacht is overleden mijn zwager en onze oom Fam. Bouterse - Goudswaard t Fam. Bouterse - van Ooyen t Mientje Filius - Bouterse Rien Filius t Neven en nichten Kamperland, 20 juni 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41