We mogen er weer op uit! Bestel nu op pzc.nl/uitjes Dagje uit Weekend weg Avond uit Thuis Cursussen We hebben er lang op moeten wachten, maar de parken hebben eindelijk groen licht gekregen om open te gaan, wat betekent dat we ons favoriete dieren- of pretpark weer mogen bezoeken! Plan alvast jouw bezoek voor een heerlijk dagje uit met het gezin bij bijvoorbeeld Attractiepark Slagharen of Dierenrijk. Neem een kijkje in onze webwinkel voor nog meer uitjes. Dierenrijk Attractiepark Slagharen ZooParc Overloon 30% Speelland Beekse Bergen Fletcher hotelovernachting Luchtvaartmuseum Aviodrome KORTING KORTING KORTING Flaneer als een flamingo, ren als een cheeta, leef je uit en ontdek het dier in jezelf. In Dierenrijk bestaat geen leeftijd. Hier kan iedereen, jong en oud, echt samen genieten! De tickets zijn geldig t/m 31 december 2021. Ontdek Attractiepark Slagharen met meer dan 30 attracties en shows! Bestel nu je tickets en geniet deze zomer volop van alle activiteiten in het park geheel in Wild-West thema. De tickets zijn geldig t/m 9 januari 2022. Als een echte ontdekkingsreiziger verken je in ZooParc Overloon de gebieden waar cheeta's, tijgers, apen en nog veel meer bijzondere diersoorten leven. Bestel nu je tickets met 30% korting! De tickets zijn geldig t/m 31 december 2021. KORTING INCL. ONTBIJT KORTING Beleef een heerlijke dag buiten vol speelplezier en waterpret. Voor de echte waaghalzen is er de AquaShuttle, een spannende glijbaan waarbij je gelanceerd wordt op het water. Durf jij het aan? Geniet samen van een hotelovernachting inclusief uitgebreid ontbijtbuffet voor 2 personen in één van de ruim 100 unieke Fletcher Hotels in Nederland. Ontdek een wereld vol avontuurlijke vliegtuigactie voor jong en oud in Luchtvaartmuseum Aviodrome! Bewonder binnen én buiten meer dan 100 oude en nieuwe vliegtoestellen. De tickets zijn geldig tot en met 31 oktober 2021. Te verzilveren t/m 31 december 2021. De tickets zijn geldig t/m 31 december 2021. Wil je nog meer topdeals? Bekijk het complete aanbod in onze webwinkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 70