Richard Marie Maes O FAMILIEBERICHTEN 13 Leendert de Bat J? Ad van 't Veer Ad van 't Veer Marie Maas - Steijaert Bertus Bliek OVERLEDEN Bedroefd delen wij u mede dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere is weggenomen, op Zijn tijd, onze geliefde vader, opa en overopa sinds 9 januari 2007 weduwnaar van Adrie de Bat-de Jonge Oostdijk, 28 februari 1927 Krabbendijke, 21 juni 2021 Waarde: Jan Bas de Bat Ria de Bat-Nagelkerke Krabbendijke: Bas de Bat (in herinnering) Adrie de Bat-Nagelkerke Vlissingen: Cobi Kriekaard-de Bat Arie Kriekaard Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Julianastraat 53, 4414 AR Waarde. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Uw medeleven stellen wij zeer op prijs en ontvangen deze graag schriftelijk. 12 december 1930 17 juni 2021 Matty Hannes Mariël&Erik Jeanin, Liam Correspondentieadres: Th. E Blankenstraat 25 4511 BW Breskens Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving In liefde losgelaten, mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en omi JÜÏari& weduwe van Cornells Jacobus Maas Na afnemende gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus, tante en oud tante Jo t en Jan f Leonard f en Tannie Ko en Lieneke Neven en Nichten Breskens 17 juni 2021 Afscheid nemen is niet loslaten. Het is een andere manier van vasthouden. Dat deze dag zou komen, wisten wij. Maar dit maakt het niet gemakkelijker te aanvaarden dat we afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en ouwe-opa sinds 31 juli 2012 weduwnaar van Maatje Jacoba Goedegebure in de leeftijd van 93 jaar. Veere Lia en Piet Baas - Bliek Robert en Femke Jill, Indy Marije en Lorenzo Luciana A, Jenoah Jesiah, Siënna, Manoah Heinkenszand Joke en Martin Dees - Bliek Sharon Onze dank gaat uit naar de medewerkers en de vrijwilligers van zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh" voor de goede en liefdevolle verzorging. Veere, 21 juni 2021 Correspondentieadres: Frans Naereboutstraat 7 4351 NH Veere De afscheidsbijeenkomst wordt in besloten kring gehouden. U bent wel uitgenodigd om de begrafenis bij te wonen op zaterdag 26 juni omstreeks 12.00 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er, met inachtneming van de geldende maatregelen, de gelegenheid om de familie te condoleren. Tiny van Dommelen-van Dam me Adriaan Marinus woensdag 23 juni 2021 Enige en algemene kennisgeving Je bent niet meer, daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Op een respectabele leeftijd van 96 jaar, waarvan hij de laatste 3 jaar verzorgd werd in de Stelle, is toch nog onverwacht overleden, mijn man, onze vader, grootvader en familielid echtgenoot van Janna Cornelia de Hullu Aardenburg, 5 juni 1925 f Oostburg, 17 juni 2021 Correspondentieadres: Gaaiperswei l/l31 4527HD Aardenburg De uitvaart vond plaats in besloten kring in aula De Nachtzon te Maldegem. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tiny was ruim vier jaar een actief lid van het kapelkoor bij ZorgSaam Antonius in Kloosterzande. We zullen haar inbreng enorm missen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Onderscheiden met de Zeeuwse Prijs van Kunsten en Wetenschappen Goes, 24 februari 1941 Middelburg, 21 juni 2021 Wij hebben moeten loslaten mijn unieke lief, onze dierbare pa, fijne schoonvader en lieve opa. Ad, in onze herinnering leef je voort. Middelburg Trude van 't Veer - de Wit Arnhem Riaan van 't Veer Petra Jonkers Simon, Abel Baarn Wilma Beukers - van 't Veer Zeger Beukers Meriël, Mindel, Arwout De herdenkingsdienst is op zaterdag 26 juni om 12.30 uur online te volgen op kerkdienstgemist.nl. (keuze Koorkerk) Correspondentieadres: Trude van 't Veer - de Wit Poelendaeleweg 1,4335 HM Middelburg Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Echtgenoot van Trude van 't Veer - de Wit Oostkapelle Jaap (in herinnering) Gerry Grijpskerke Leo en Hennie de Kwakel Marijke Neven en nichten Woudrichem Jan en Riet de Joode COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41