Vadehdaamenu/ Dagtocht Rotterdam, een unieke rondvaart vanuit Drimmelen door de Rotterdamse havens en Nationaal Park de Biesbosch. Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw iiif Of je nou zwanger probeert te worden of al een compleet gezin hebt: bij Ouders van Nu vind je betrouwbare informatie over de zwangerschap, opvoeden en het ouderschap. Van de beste nachtlampjes tot hulp bij darmkrampjes. Van de eerste wee tot de eerste schooldag. Van expert-advies tot tips van andere ouders. (advertentie) coronaproof Reserveren Telefoon 0162-68 26 09 of via www.zilvermeeuw.nl De beste indruk van het Rotterdams havengebied ervaart u natuurlijk het beste vanaf het water. Aan boord van een van de Zilvermeeuw schepen kunt u optimaal genieten van de vaart. Om 09.30 uur worden de trossen losgegooid en begint een echte reis over het water, terwijl u geniet van koffie met appeltaart. Deze dagtocht gaat dwars door de Biesbosch richting Rotterdam via Merwede, Noord en Nieuwe Maas. Om plm. 12.30 uur wordt een uitgebreide lunch in buffetvorm geserveerd, en 's middags een kleine snack. Na een afwisselende terugvaart wordt om plm. 18.00 uur in de thuishaven Drimmelen afgemeerd. Samenstelling lunch: Soep, vijf broodsoorten, krentenbrood, cake, kruidkoek, vier soorten vleesbeleg, vier soorten kaas, paté, warme snack, huzarensalade, kip/ kerriesalade en eiersalade, zoet beleg met tijdens de lunch koffie, thee of melk onbeperkt. Datums 27 juni, 3,10,17,24 en 31 juli, 7,14,17 en 28 augustus en 19 september Tarieven Volwassenen 55,00 p.p. GA NAAR OUDERSVANNU.NL OF DOWNLOAD DE APP Vitello tonnato Zuid-Amerikaanse rib-eye met pepersaus Aardbeien Romanov 39,50 p.p. U wordt ontvangen met een lekker glaasje Cava. Reserveer snel! Reserveren kan via 0111 - 218 078 of online via onze website www.tafelenbijzeeuwsmeisje.nl Dit menu is ook voor zaterdag 19 juni a.s. te bestellen. meisje ilfffM IPS**** Restaurant Wijnbar Hoofdpoortstraat 2 4301 AT Zierikzee info@tafelenbijzeeuwsmeisje.nl www.tafelenbijzeeuwsmeisje.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60