FAMILIEBERICHTEN 17 Johan Jan Kole Wij staan altijd voor u klaar.' OVERLEDEN Martina Willemina de Hullu-Tilroe Jan Haasdijk Eduard Rijsdijk DANKBETUIGING Oliwia COLOFON Familieberichten OVERIGE BERICHTEN P* L. Tinie De zon die scheen de vogels floten de bloemen die bloeiden en toen werd alles stil. Geheel onverwacht is overleden mijn lieve echtgenoot, onze lieve vader, schoonvader en opa. Ondanks het verdriet zijn wij dankbaar voor wie hij was en datgene wat hij ons heeft gegeven. Goes, 5 oktober 1938 - Goes, 15 juni 2021 Jannie Kole - de Jonge Eric en Ceciel Isabel Liselotte John en Diana Ruben Niels Joop en Suzanne Roby Lars Jolanda (in liefdevolle herinnering) en Kees Renske Ingmar A. Minderhoudstraat 13 4475 AJ Wilhelminadorp De afscheidsbijeenkomst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. pzc.nl/familieberichten Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Erik de Kreij 6-1-1974-11-6-2021 Erik is in 2016 bij ons in dienst getreden. Wij hebben wij hem gekend als een enthousiaste en zeer gewaardeerde collega. Wij wensen Jade en naaste familie en vrienden heel veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie medewerkers Elie Beveiliging B.V. Het Zeeuwse Land donderdag 17 juni 2021 PM "De Heer is mijn Herder" Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, zus, schoonzus en tante weduwe van Hendrik de Hullu Vrouwenpolder, 22 oktober 1938 t Goes, 11 juni 2021 Borssele: Middelburg: Veere: Meliskerke: Wim Jessika en Kevin Gerrie en Diana Willy en Jo Adrie en Willie Neven en nichten Correspondentieadres: Gerrie de Hullu Johan Costenobelstraat 15 4336 AT Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Thuiszorg Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn we nu plotseling op 87 jarige leeftijd is overleden onze zwager Echtgenoot van Lies Arendse Arie t Rinus t en Miep Ina en Huib t Johan en Mien Hannie tAd en Nan Maarten en Lina Neven en nichten We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid Namens leden en bestuur willen wij de familie veel sterkte toewensen. Muziekvereniging Scheldegalm Hansweert De vele kaarten, prachtige bloemen, fijne brieven, mooie woorden van vrienden, kennissen en oud collega's Scalda Podium, na het overlijden van onze dochter hebben op ons een diepe indruk gemaakt. Hartelijk dank hiervoor. Kasia Szalas en Onno van Vliet Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. DEIA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41