Ek A 12 FAMILIEBERICHTEN Laura Minnaar - van der Loo Laura Minnaar - van der Loo Eduard Rijsdijk Daniël Willem van Donge Daan woensdag 16 juni 2021 OVERLEDEN 'Strijd den goeden strijd des geloofs' 1 Tim. 612 Lieve pa, onverwachts ben je naar je vrouw gegaan. Zorgzaam, maar ook bezorgd. Je had twee dromen, een eigen spulletje en emigratie, die leven voort in je nageslacht. echtgenoot van Clasina van Donge-Hoekman 117 mei 2018 Dreischor, 14 januari 1927 t Goes, 11 juni 2021 Dreischor, Leo en Hélène Curasao, Cor en Lisa Xena Pa is thuis. Bogerdweg 50 4315 CD Dreischor De gedachtenisdienst en de begrafenis vinden vrijdag 18 juni in besloten kring plaats te Dreischor. Onze dank gaat uit naar Icare, team NO, voor de jarenlange trouwe zorg waar vader erg op was gesteld. Wijzelf zullen ons de plezierige en kundige opvang behandeling en begeleiding in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Goes blijven herinneren. V» Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve, sterke, dappere schoonzus en tante Huib en Rosalie Minnaar - Buitink Christiane, Jessica, Deborah Ad en Janneke Minnaar - Krijger Ton en Yvonne, Jut//, Mette Joost en Anne-Karlijn, Mick Rik (in dierbare herinnering) We zijn verdrietig om het heengaan van Laura Minnaar We wensen Jan en familie veel kracht en sterkte toe. Guus en Caroline Dick en Dianne Peter en Jolanda Taurus Elma Barbara Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze liefdevolle en betrokken werkgever Oprichtster van Michelle Haarmode. We zullen haar enorm missen. Heel veel sterkte voor haar familie. Petra, Anja, Liesbeth, Marjon, Cenzel, Kirsten, Amber, Vera, Cindy, Anne Danielle, Conny, Lia, Angelic, Charlotte, Arzije, Sonja, Lauren, Britta, Kelly, Natacha, Andrea, Jenneke en Semanur Verdrietig zijn we dat we afscheid moesten nemen van Nellie Kant Lieve Nel, Je was een gezellig en positief mens, Bedankt voor de vele fijne jaren van vriendschap! Wij wensen kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. John en Corry Snoep Richard Angelo t Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve, dierbare man, onze geweldige papa en trotse opa 22 oktober 1931 f 13 juni 2021 We zijn dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn en koesteren alle mooie herinneringen Lydie Rijsdijk-de Poorter Richard enAns Ingrid en Rob Daniëlle Remi en Kaylee Esther en Mark Kane en Angeline Berkellaan 27 4417 DJ Hansweert De afscheidsdienst vindt in besloten kring plaats. Onze oprechte dank gaat uit naar de verzorgenden van Ter Weel Goes, afdeling AbbekindersPark, voor de liefdevolle verzorging. Ik heb het leven liefgehad, jullie allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk, het leven is maar kort, dus is mijn wens: Geniet! Lauwerina Levina Gerarda Minnaar - van der Loo Laura Goes, 22 november 1947 Goes, 13 juni 2021 Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen die zij bij ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Jan Minnaar Evelien en Michel Lindsey Ashley William en Estella Oude Singel 73, 4461 RS Goes De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Robby en Ellen Djoy en Isa Cheyenne, Daley Michel en Willy Vince PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40