dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Jannie Paauwe-Dek Jan Pieter Minnaard Jan DANKBETUIGING IN MEMORIAM il familieberichten Je hield zo van het leven maar het is je niet gegeven om het nog langer te beleven. We zouden je nog zo graag laten weten dat we je nooit zullen vergeten. Geheel onverwacht is onze lieve broer en zwager overleden. We zijn verdrietig maar vooral dankbaar voor wie hij was en heeft betekend voor ons en zijn omgeving Breskens, 25 april 1943 t Colijnsplaat, 9 juni 2021 Ineke en Jacques Peter - in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Familie Burger, Mulertkamp 24,8014 DJ Zwolle De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle zorg voor Jan. ...we konden ons geen betere moeder en oma wensen... Voor alle fijne en meelevende reacties op het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma willen we jullie heel erg bedanken! Verrast waren we ook door de mooie herinneringen, soms nog uit het verre verleden, die jullie met ons deelden. Het heeft ons ontzettend goed gedaan. We zijn het team van de Hoge Hoeve 3, Ter Weel Krabbendijke heel dankbaar voor de liefdevolle verzorging van Jannie. Ria en Ad Anja en Henk Peter en Annemarie Chris en Nicolle Klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, juni 2021 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten In liefdevolle herinnering 15-6-1999 15-6-2021 Mevrouw C. Kramer-Huiszoon Altijd in ons hart Peter, Astrid, Caroline en Dennis FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media 11 dinsdag 15 juni 2021 PM Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. I media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41